6.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

Verušičky jednoznačně nadělily outseidorovi

0

Verušičky doma napravily debakl z Božíčan

Převaha domácích, avšak produktivita slabá

Od začátku utkání bylo jasné, kdo bude na hřišti diktovat tempo. Ovšem ofenzivní snažení domácích dlouho nepřinášelo vytouženou branku. Branky se domácí dočkali až šest minut před koncem poločasu. Po kombinaci se k zakončení dostal Liboor Slivčák a otevřel účet zápasu.

Převaha pokračovala a zlepšila se i efektivita zakončení

Do druhého poločasu vlétli domácí povedenou akcí na jejíž konci stál opět Libor Slivčák 2:0. Domácí nepolevili a tlačili se do úoku dále. Potřetí byli odměněni po hodině hry, kdy znovu po kombinační akci střílel přesně Jakub Berky 3:0. Čtvrthodinku před hvizdem rozhodčího počtvrté rozvlnil síť za zády Povinského Honza Hikl 4:0. Dvě minuty před koncem utkání se po třetí v zápase prosadil Slivčák a dovršil svůj hatrick a skázu Stružné na 5:0.