6.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

Kolová doma přejela béčko Chyše

0

Bezchybný výkon dozadu a mnoho nevyužitých šancí

Útočné manévry v podání Kolové

Již od začátku bylo vidět, že domácí mají zápas pod kontrolou a vytvářeli si jednu šanci za druhou a byla tak jen zřejmě jediná otázka, kolikrát rozvlní síť.

Běžela desátá minuta a po straně utekl Ondřej, který vyslal přesný centr do vápna, pro který si došel skórující Standa Štípek.

Mnoho dalších šancí pak domácí buď zazdili, nebo je vychytal brankář Hadrbolec. Ve třicáté miinutě se radovali po druhé, prosadil se po pěkné kombinaci Ondřej Filip.

Další dvě trefy potvrdily výhru Kolové

Do druhého poločasu se nastoupilo prakticky ve stejném duchu jako do toho prvního. Kolová kontrolovala hru a ze strany hostí stojí za zmínku snad jen šance Cháry a Burdy,

ovšem ani jeden neuspěl. V šedesáté minutě se opět prosadili domácí po pěkné kombinaci se prosadil opět Standa Štípek. O tři minuty později na konečných 4:0 upravil z dorážky

Ondřej Filip.

FK Ajax Kolová
Stanislav Štípek: Celý zápas jsme měli převahu a zaslouženě vyhráli

TJ Sokol Chyše B
pan Varga: Domácí zahráli dobře a výhru si zasloužili

J. Sedláček [-] (46. L. Zavoral [-] ) - L. Kubala [-] , T. Zuzkovič [-] , A. Bošiak [-] , T. Vostrý [-] - O. Filip [-] , P. Krejčí [-] (70. A. Zeman [-] ) , J. Gábner [-] (85. P. Buchtele [-] ) , L. Nekoranec [-] - S. Štípek [-] , J. Karban [-]

R. Hadrbolec [-] - J. Burda [-] , M. Brejcha [-] , L. Vojta [-] , T. Rychtařík [-] , J. Kratochvíl [-] , J. Velek [-] , M. Varga [-] , D. Šenkýř [-] , J. Chára [-] , M. Pašek [-]

Počet diváků: 70. Rozhodčí: Varga Marian - ROSA Jaroslav (N), BULÍN František (N).