8.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Všechny body zůstávají v Jáchymově

39. M. Heimerle (vl.) , 50. P. Hekel , 65. M. Křížek , 84. P. Hekel - 33. K. Pacinda , 59. K. Pacinda
0

Jáchymov se dnešní výhrou dostal v tabulce před Bochov, který porazil 4:2 a po zásluze zůstaly body na domácí půdě

Domácí v poločase vyrovnali díky vlastnímu gólu hostů

Boj o střed tabulky dopadl lépe pro domácí, kteří se v tabulce posunuli před Bochov. Úvod utkání byl opatrný a s několika málo šancemi na obou stranách. Jako první rozvlnili síť hosté, když se trefil ve třicáté minutě Kamil Pacinda, který poslal Bochov do vedení 0:1. Radost ale hostujícím dlouho nevydržela a o pár minut později si vstřelili vlastní gól, když se do opačné branky nechtěně trefil Martin Heimerle. Vyrovnaná první půle zkončila vyrovnaným výsledkem 1:1.

Koncovku druhé půle ovládli domácí

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, když se trefil nejzkušenější hráč Pavel Hekel, který poslal svůj tým poprvé v zápase do vedení a to 2:1. Domácím nevydrželo vedení dlouho a to ani deset minut, když hosté zabrali a srovnali stav zápasu na 2:2 zásluhou Kamila Pacindy, který se trefil podruhé v zápase. Domácí nesložili zbraně a začali více útočit, což jim přineslo další dvě branky. O první branku se postaral Martin Křížek 3:2 Poslední gól zápasu vstřelil nejlepší hráč utkání Pavel Hekel, který stanovil konečný stav zápasu na 4:2.

TJ Jáchymov
Rudolf Hellmich: „Důležité vítězství to pro nás bylo, dneska za šest bodů. Zasloužené vítězství, kluci bojovali a snažili se.“

FK SMB Bochov
Jan Dotzauer: „Dneska špatný, udělali jsme dvě chyby a v jedenácti už se blbě dotahuje, dáváme to do kupy a zatím to vypadá takhle.“