3.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

Vary si jedou svoji ligu

0

Bochov na své půdě přivítal Karlovy Vary B, které ještě neztratily ani bod. Obrat Vary o nějaký bodík se Bochovu nepodařilo a navíc dostal dobrý vylágoš

Bochov se držel jen třicet minut

V první půli domácí vydrželi držet krok s hosty jen prvních 26. minut. Pak se podařilo poprvé prosadit nezastavitelným Varům, když se trefil Zdeněk Lhoták 0:1. Po vstřeleném gólu se domácí jakoby rozsypali a Varům to tam začalo padat. Do konce první půle přidali další dvě branky na 0:2 dával Milan Bartoš a na 0:3 Petr Němec.

Drůhá půle v režii hostí

Ve druhé půli už hřiště patřilo jen jednomu týmu. Karlovy Vary B přidali další čtyři branky a po zásluze si odváží z Bochova všechny body.