13.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Hosté vydřeli výhru na hřišti TJ Lokomotiva Karlovy Vary

29. A. Vild
0

Po prvním poločase vedli hosté o jeden gól.

Do zápasu nastoupila obě mužstva s defenzivní taktikou, hlavním úkolem bylo neobdržet branku.Přesto ve 29. minutě šli do vedení hosté, když se prosadil Adam Vild.Do konce poločasu se již nic převratného nestalo a tak šly obě mužstva do kabin za stavu 1 : 0 pro hosty.

Druhý poločas bez branek

Do druhého poločasu přišli domácí se snahou o vyrovnání, ale narazili na velmi dobrou obrannou činnost soupeře, který domácím nepovoloval dostávat se do šancí.Vítězství hosté nakonec uhájili a mohou se radovat z tříbodového zisku.