13.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Na konci zápasu svítily na světelné tabuli dvě nuly

0

V prvním poločase bezbrankový stav

Zápas začal v pohodovém tempu, hosté víceméně za celý zápas nezahrozili a útočili pouze domácí, avšak ani jedna jejich šance gólem neskončila.Diváci v první půli tak gól neviděli.

Domácí soupeře tlačili, ale gól se jim vstřelit nepodařilo

Do druhé půle se děj nikterak nezměnil.V celkem nudném zápase byli domácí lepším týmem, vytvořili si pár gólových šancí, ale jejich zakončení bylo žalostné.Proto po devadesáti minutách skončil zápas remízou 0 : 0.

FK Olympie Březová
Petr Peterka: Z naší strany to bylo velmi špatné utkání, soupeř byl lepší a mohl dát dva, tři góly