Domácí ze zápasu vytěžili jen bod

83. R. Prokop (p.) - 65. M. Dočekal
0

V prvním poločase bezbrankový stav

V první půli se na hřišti celku TJ Rotas Rotava hrál oboustranně opatrný fotbal, takže po poločase byl stav 0 : 0

Ve druhé půli obě mužstva vstřelila jednu branku

Do druhé půle oba mančafty nastoupily s ofenzivnější náladou.V 65. minutě se do vedení dostali hosté, když Miroslav Dočekal,po pár narážečkách, poslal míč přesně k tyči domácí brány.Hosté byli i nadále aktivnější, ale v 83. minutě domácí vyrovnali po nařízeném pokutovém kopu, který proměnil Roman Prokop.Do konce zápasu se již nic nepřihodilo a tak se šlo na penalty.

Hosté měli lepší nervy

TJ Rotas Rotava
Petr Rohan: První půle měla solidní úroveň,ve druhé tempo trochu opadlo a soupeř nás začal přehrávat

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Godža Ladislav - SAPOUŠEK Jáchym, CVRK Miroslav.