12.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Domácí po jednoznačném průběhu slaví vítězství.

0

Domácí nasázeli soupeři v první půli čtyři góly.

Domácí nastoupili do zápasu s jasným úkolem, potvrdit výhodu domácího prostředí a získat tři body.Ve 13. minutě po rohovém kopu otevřel skóre utkání Milan Čižnár. Ve 21. minutě to bylo již 2 : 0, když chybu gólmana potrestal Roman Domin. Domácí nepolevovali ve své aktivitě a do konce poločasu Tomáš Bereczký po kombinaci ve středu hřiště přiidal další dvě branky.

Domácí zahazovali šance, ale přesto náskok navýšili.

Do druhé půle domácí trochu zvolnili tempo, prostřídali a hra lehce uvadla.Přesto měli domácí další šance a jednu z nich, v 85. minutě po přihrávce z pravé strany, využil Tomáš Bereczký a zkompletoval svůj hattrick.

FK Olympie Březová
Petr Peterka: Utkání jsme zvládli dobře, měli jsme spoustu šancí, ve druhé půli byla naše koncovka ale špatná.

TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Jiří Lehečka: Bylo to jednoznačné utkání, dělali jsme spoustu chyb. Ve druhé půli domácí trochu polevili, u nás se projevilo i to, že jsme neměli hráče na střídání.

J. Kasl [-] - J. Šaloun [-] , J. Elijáš [-] , T. Veselovský [-] , M. Burkyt [-] (46. D. Peterka [-] ) - P. Peterka [-] , J. Šellong [-] (46. M. Slabyhoudek [-] ) , M. Čižnár [-] , T. Bereczký [-] , J. Kašpar [-] (56. M. Svůra [-] ) - R. Domin [-] -

P. Ešner [-] - R. Kocmánek [-] , R. Kolář [-] , J. Hájek [-] , D. Malcát [-] , M. Šiška [-] - J. Kolář [-] , J. Žampach [-] - R. Veselský [-] , M. Gruber [-] , L. Merkl [-]

ŽK: 75. M. Slabyhoudek - 39. R. Kolář , 65. J. Kolář .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: Peschel Filip - TŮMOVÁ Michaela, PEŠEK Pavel.