10.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Zápas rozhodly až penalty

19. J. Kraclík , 25. R. Čížek (p.) - 23. L. Mika (p.) , 37. M. Hamouz
0

Zajímavý duel viděli diváci v Chebu, kde v základní hrací době padly dvě branky na obou stranách, nakonec vše rozsekly až penalty.

Goly padaly na obouch stranách

Zápas začal opatrně z obouch stran. V devatenácté minutě  se však domácí ujali vedení zásluhou Kraclíka. Vyrovnání na sebe dlouho nenechalo čekat ve 23. minutě  Lukáš Mika proměnil pokutový kop a vyrovnal na 1:1. O dvě minuty později byla nařízena další penalta, tentokrát ve prospěch domácího týmu a Radek Čížek  nezaváhal 2:1. ve 37. minutě únik po pravém křídle hostů prostrčení mezi obránci na Miroslava Hamouze a ten nezaváhal a srovnal na 2:2.

Ve druhé půli diváci gol nevideli

Ve druhé půli se nic závažného nestalo, a tak si oba týmy rozdělily body za remízu. Diváci si tak museli počkat až na pokutové kopy.