7.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

V Citicích viděli diváci sedm gólů

0

Branek jako trpaslíků zavítalo na fotbal do Citic. Domácí z toho však příliš radosti neměli, svému soupeři vysoko podlehli.

Hosté po první půli měli k vítězství blíže

Hosté z Nejdku byli od počátku zápasu lepším týmem, snáze se dostávali do šancí a také je proměňovali.Už ve 3. minutě se radovali z vedení, když se prosadil Jiří Falatek.Tentýž hráč zvýšil vedení hostů na 2 : 0 ve 29. minutě zápasu.I když si obě mužstva dokázala vypracovat další šance, do konce poločasu se již stav nezměnil

Domácí dokázali ve druhé půli utkání zdramatizovat

Tak, jak vstoupili hosté do poločasu prvního, tak vstoupili i do druhého - bleskovým gólem.Ve 46. minutě se prosadil Richard Kinkal a zdálo se, že je rozhodnuto.Ovšem o dvě minuty později domácí snížili, zásluhou Petra Širochmana a vykřesali ještě naději.Tu jim ovšem uhasil v 58. minutě svým třetím gólem Jiří Falatek.V 64. minutě to bylo již 5 : 1 pro hosty, když se trefil Tomáš Chlup.Domácí ještě stačili upravit výsledek, na konečných 2 : 5, druhou trefou Petra Širochmana