7.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Domácí po těsné výhře berou tři body

0

Domácí chtěli na svém hřišti mermomocí urvat výhru, ale od 5. minuty prohrávali, když se trefil Jiří Drobný.V 11. minutě se domácím podařilo vyrovnat, zásluhou Patrika Trampusche.Ve 24. minutě stav utkání otočili ve svůj prospěch, po trefě Václava Altmana a tentýž hráč završil konečný účet prvního poločasu na 3 : 1 pro domácí ve 42. minutě

Domácí o poločase vedli o dvě branky

Domácí chtěli na svém hřišti mermomocí urvat výhru, ale jejich plán dostal trhlinu již v 5. minutě, kdy se trefil hostující Jiří Drobný.V 11. minutě se domácím podařilo vyrovnat, zásluhou Patrika Trampusche.Ve 24. minutě stav utkání otočili domácí ve svůj prospěch, po trefě Václava Altmana a tentýž hráč završil ve 42. minutě konečný účet prvního poločasu na 3 : 1

Hosté ve druhé půli zápas zdramatizovali

Do druhé půle nastoupili hosté s obrovskou snahou o vyrovnání, soupeře zatlačili a dostávali se do šancí.V 73. minutě se jim konečně podařilo snížit, prosadil se Jaroslav Rajchrt.Žádná další šance se již neujala a tak domácí mohli slavit zisk tří bodů