6.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Hosté z Chebu jasně vyhráli a odvezli si tři body

0

Domácí měli více ze hry a častěji balón na kopačkách, ale branky stříleli hlavně hosté

Po poločase bylo již rozhodnuto

Domácí nastoupili do zápasu s chutí, nehráli vůbec špatně, kombinovali, ale do šancí se skoro nedostávali.V 18. minutě navíc prohrávali, když se prosadil František Eschler.O čtyři minuty později to bylo již 0 : 2, po trefě Patrika Trampusche.Ve 36. minutě hosté navýšili vedení na 3 : 0 zásluhou Jiřího Vondráška a s domácím týmem to vypadalo již bledě.Navíc ve 43. minutě to bylo již 0 : 4, po trefě Radima Prokopce.Tak skončila první půle

Ve druhé půli se utkání jen dohrávalo

Do druhé půle nastoupili hosté s instrukcemi dobře bránit, nepouštět se do zbytečných akcí a dohrát v klidu utkání.V 88. minutě se prosadili i domácí, z levé strany vyraženou střelu si našel Marc Green a snížil na 1 : 4.O minutupozději ale hosté upravili konečný účet zápasu na 1 : 5 - prosadil se Václav Altman

TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Jiří Lehečka: Pokaždé hrajeme v jiné sestavě, nehráli jsme úplně špatně, ale soupeř každou naši chybu potrestal

X. Le [-] - V. Nováček [-] , R. Riedl [-] , F. Jílek [-] , M. Šiška [-] , K. Major [-] , J. Hájek [-] , P. Kotrla [-] (66. M. Green [-] ) , R. Kocmánek [-] , R. Veselský [-] , M. Gruber [-]