6.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Lomnice porazila doma Sokol Citice hokejově 5 : 3

15. R. Schrehart , 30. J. Makrlík , 36. J. Makrlík , 78. P. Veselý , 82. Z. Joza (p.) - 57. J. Bílek , 65. O. Pavíza , 66. J. Bílek
0

Po prvním poločase byl stav 3 : 0

Domácí hráči vstoupili do utkání velmi dobře, byli důslednější při bránění a nebezpeční směrem dopředu.V 15. minutě přišel z levé strany centr do vápna hostů, do balonu se opřel Robert Schrehart a krásně zavěsil pod břevno.Ve 30. minutě domácí zahrávali volný, přímý kop, hostující brankář střelu pouze vyrazil a před dobíhajícím Janem Makrlíkem zívala už jen prázdná brána - 2 : 0.O šest minut později se Jan Makrlík prosadil znovu  a završil tak konečný účet prvního poločasu na 3 : 0

Domácí ve druhé půli polevili, ale výhru si utéci nenechali

Do druhé půle nastoupili domácí s vidinou luxusního náskoku a to se jim málem nevyplatilo.V 57. minutě hostující Josef Bílek totiž snížil na 1 : 3,v 65. minutě Ondřej Paríza na rozdíl jediné branky a o minutu později bylo vyrovnáno, když se prosadil opět Josef Bílek a začínalo se vlastně od začátku.Domáci museli opět přidat a v 78. minutě se jim podařilo vstřelit gol na 4 : 3, když hostující obránce odvrátil centr z levé strany přímo k nohám Pavla Veselého a ten si už věděl rady.V 82. minutě se navíc z penalty, po faulu bránícího hráče, trefil domácí Zbyněk Joza a domácí tak zvítězili 5 : 3

TJ Lomnice
Petr Zindl: V první půli jsme plnili pokyny, které jsme si řekli, dobře jsme bránili, ve druhé půli jsme zaspali a nedůsledností jsme vrátili soupeře do hry