5.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Gólová přestřelka v Toužimi určila vítěze až po penaltách

16. M. Hotěk , 28. M. Hotěk (p.) , 43. T. Adamický , 47. M. Hotěk , 63. M. Hotěk , 80. M. Hotěk - 11. P. Veselý , 19. Z. Joza , 20. P. Veselý , 31. J. Makrlík , 65. Z. Joza , 72. M. Veselý
2

Hosté z Lomnice přijeli do Toužimi s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek.Už v 11. minutě šli do vedení zásluhou Pavla Veselého.V 16. minutě ale domácí vyrovnali, trefil se Miloslav Hotěk.V 19. minutě šli hosté opět do vedení, zásluhou Zbyňka Jozy, které ještě navýšil ve 20. minutě Pavel Veselý.Ovšem ve 28. minutě Miloslav Hotěk snížil.Ve 31. minutě se trefil hostující Jan Makrlík, ale v závěru poločasu domácí Tomáš Adamický snížil

Ve druhé půli gólové hody pokračovaly

Hned zkraje druhé půle se opět prosadil domácí Miloslav Hotěk a drama pokračovalo.V 63. minutě kanonýr Miloslav Hotěk otočil skore, ale o dvě minuty bylo opět vyrovnáno zásluhou Zbyňka Jozy.V 72. minutě šli pro změnu do vedení hosté, prosadil se Martin Veselý, ale zaslouženou remízu vystřelil v 80. minutě svým pátým gólem v zápase, Miloslav Hotěk

Domácí byli v pokutových kopech úspěšnější

SK Toužim
Marek Hejkal: Výsledek se mi zdá neuvěřitelný, každý chvilku tahal pilku, jak se říká, obrany si to asi za rámeček nedají