Bláznivá přestřelka v Citicích přinesla 11 gólů

0

Po poločase byl stav nerozhodný 3 : 3

Na stadionu v Citicích viděli diváci ofenzivní podívanou, s mnoha šancemi a góly.Zápas skoro ještě ani nezačal a hosté už vedli 1 : 0, skákavá střela zapadla přesně k tyči domácího brankáře.Ovšem o dvě minuty později už bylo vyrovnáno, zásluhou Jiřího Krajňáka.V 19. minutě se před bránou domácích nejlépe orientoval Robert Jelínek a poslal znovu hosty do vedení.Ovšem to jim vydrželo jen do 28. minuty,kdy znovu vyrovnal Lukáš Mika.O čtyři minuty později otočil skóre na stranu domácích, střelou z přímého kopu, Daniel Psota.Ve 34. minutě ale hosté vyrovnali, takže do kabin se šlo za nerozhodného stavu 3 : 3

Hosté nakonec gólovou přestřelku urvali pro sebe

Ve druhé půli se obraz hry mnoho nezměnil, víceméně se jen útočilo a na obranu nějak nebyl čas.Ve 48. minutě hosté vstřelili čtvrtou branku, trefil se opět Robert Jelínek.Ovšem o deset minut později bylo opět srovnáno, zásluhou Josefa Krajňáka.V poslední půlhodině zápasu však strhli definitivně vedení na svou stranu hosté, trefili se v 65. minutě Lukáš Kalous, v 70. minutě Vladimír Číž a skóre završil v 85. minutě Antonín Majer