5.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Chyše si doma poradila s hosty z Karlových Varů

0

Po poločase vedli domácí o dvě branky

Na hřiští domácí Chyše se hrál od počátku hezký fotbal, s řadou šancí na obou stranách.Domácí se dostali do vedení ve 23. minutě zásluhou Miroslava Boušky.Ve 28. minutě byl za hrubý faul vyloučen hostující obránce Roman Kocmánek a hosté šli do deseti.Ve 43. minutě se opět prosadil Miroslav Bouška, takže domácí šli do kabin s dvougólovým náskokem

Ve druhé půli opět udeřili jako první domácí, na 3 : 0 zvýšil Erik Laurich, který se poté prosadil ještě jednou v 62. minutě.Hosté se nevzdávali, bojovali a odměnou jim bylo snížení v 66. minutě, krásnou střelou z dvaceti metrů propálil domácího brankáře Kale Major.V 73. minutě se hosté trefili po druhé, po rohu se hlavou prosadil František Jílek.Na víc již hosté neměli sílu a tak domácí vyhráli 4 : 2

TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Jiří Lehečka: Hrajeme sedmdesát minut o deseti, přesto jsme dali dva góly, ale na obrat to nestačilo