4.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Domácí nedali hostům šanci

10. T. Bereczký , 20. T. Bereczký (p.) , 37. D. Peterka , 59. P. Peterka
0

O poločase vedli domácí již 3 : 0

Hosté z Chodova přijeli do Březové s odhodláním poprat se o body, ale od začátku se jim to příliš nedařilo.V 10. minutě se na pravé straně hřiště uvolnil David Peterka, nádhernou přihrávkou našel před bránou volného Tomáše Bereczkého a ten se v takových momentech nemýlí.Ve 20. minutě domácí zvýšili na 2 : 0, penaltu, po ruce hostujícího obránce, bezpečně proměnil opět Tomáš Bereczký.Ve 37. minutě se na levé straně prosmýkl okolo bránícího hráče Roman Domin,odcentroval do vápna a tam nekrytý David Peterka zavěsil míč do brány po třetí.

V druhé půli domácí přidali ještě jednu branku

Do druhé půle domácí lehce polevili, hráli víceméně co potřebovali a hosté se do výraznějších šancí nedostávali.V 59. minutě ze závaru před hostující bránou,propasíroval míč do brány Petr Peterka a stanovil tak konečné skóre na 4 : 0 pro domácí

FK Olympie Březová
Petr Peterka: Do utkání jsme vstoupili s velkým respektem, chtěli jsme ale uhrát co nejlepší výsledek, což se nakonec podařilo

V. Štrunc [-] - D. Peterka [-] (46. M. Svůra [-] ) , T. Veselovský [-] , M. Burkyt [-] , J. Šaloun [-] , J. Elijáš [-] - T. Bereczký [-] (46. M. Slabyhoudek [-] ) , J. Kašpar [-] , P. Peterka [-] , P. Neumann [-] (66. D. Kursa [-] ) - R. Domin [-]