3.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Domácí byli štastnějším týmem po penaltovém rozstřelu

25. L. Kočí , 90. L. Kočí - 48. T. Chlup (p.) , 54. J. Kurtin
0

Domácí vedli po půli těsně 1 : 0

Na stadionu v Chodově se hrálo hezké, bojovné utkání, kterému bohudík,nescházelo ani to hlavní a to góly.Domácí se mohli radovat již ve 25. minutě, kdy po vysunutí mezi obránce, zasunul míč podél golmana do brány Lukáš Kočí.Žádná z mnoha dalších šancí se již do poločasu neujala a tak odcházeli domácí do kabin s těsným náskokem 1 : 0

V druhé půli padly ještě tři branky

Hosté chtěli od začátku druhé půle nepříznivý vývoj otočit.Ve 48. minutě bylo vyrovnáno, postaral se o to Tomáš Chlup.O šest minut později hosté výsledek otočili, po trefě Jakuba Kurtina.Domácí se vrhli do útoku, ale zahazovali šance, jak na běžícím pásu.V 90. minutě se všichni hráči domácích nastěhovali do vápna hostujícího celku,z pravé strany přišel centr a Lukáš Kočí hlavou vyrovnal, tak skončila i základní hrací doba a o extra bodu musely rozhodovat penalty