V hezkém zápase padlo šest gólů

54. M. Havel , 60. M. Havel - 10. D. Drabík , 14. J. Borek , 51. M. Hotěk (p.) , 90. M. Hejna
0

Hosté o poločase vedli 2 : 0

Na stadionu v Rotavě sledovali diváci od začátku svižné utkání, s mnoha šancemi na obou stranách.Jako první udeřili hosté, už v 10. minutě se trefil David Drabík.O čtyři minuty později ho napodobil Jakub Borek a hosté tak o poločase vedli 2 : 0

Ve druhém poločase oba týmy vstřelily dvě branky

Do druhého poločasu vlétli domácí se snahou o snížení skóre.Ovšem v 51. minutě jim zasadil třetí ránu Miloslav Hotěk.O tři minuty později vykřesal jiskřičku naděje Milan Havel, když hlavou, po centru z levé strany snížil na 1 : 3.V 60. minutě znovu Milan havel, po samostatné akci prostřelil hostujícího brankáře a zdramatizoval utkání.Hosté se urputně bránili, domácí útočili, ale museli otevřít obranu, což v závěru potrestal Miroslav Hejna a rozhodl o tom, že tři body si odvezou hosté

TJ Rotas Rotava
Petr Rohan: Zaspali jsme začátek, pak jsme se zlepšili, ale dohnat ztrátu se nám už nepodařilo

Počet diváků: 100. Rozhodčí: Štěřík Filip - ŠMAT Robert, CHRÁSTECKÝ František.