6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

Jediná remíza kola se urodila v Blatnici

85. P. Liškutín - 30. D. Koudela (p.)
0

První poločas pro Bělou, druhý pro Blatnice = plichta

První půle zvládnutá lépe Dolní Bělou

Oba týmy v minulém kole remizovaly a v prvním poločase byla větší touha po třech bodech vidět spíče na traně hostů. Bělá měla více ze hry ale gólová šance ne a ne přijít.

A tak nakonec vlastně mohli být hosté rádi za faul ve vápně na pronikajícího Turjanicu a následný pokutový kop proměnil David Koudela. Bohužel pro oko diváka žádné další branky první půle nepřinesla a do kabin se šlo za stavu 0:1.

Zvětšená aktivita domácích přinesla ovace

Do duhé půle nastoupili naopak lépe domácí. Měli více ze hry a vyrovnání bylo každým okamžikem blíže. Nakonec se ale čekalo hodně dlouho, a když už se zdálo, že utkání skončí nejtěsnějším rozdílem, protože ani Kasl, který se mocně pokoušel o vyrovnání, ale trefil jen břevno nesrovnal stav, přišla standartní situace ke které se postavil Pavel Liškutin a jeho mířidla byla srovnána přesně, takže pět minut před koncem 1:1.

Bonusový bod putoval do Bělé

Loterie v podobě penaltového roztřelu nakonec především díky dvoum vychytaným penaltám gólmana Bělé Krause přihrála bod navíc do Dolní Bělé.

TJ Slovan Blatnice
Roman Štýs: Ve druhé půli jsme byli lepším týmem, ovšem s mizernou produktivitou.