Darkovičky nasázely pultucet Oldřišovu

82. J. Bielak (p.) - 22. M. Gai , 41. M. Gai , 47. M. Duda , 55. M. Duda , 62. R. Wogner , 64. M. Duda
1

Oldřišov pokračuje v nepřesvědčivých výsledcích. Tentokrát mu uštědřily debakl Darkovičky.

Oldřišov si v první čtvrthodině vypracoval tři šance. Hned v úvodu zápasu centroval Radek Kalo a jeho centr poslal Vojtěch Bechný z metru panubohu do oken. V 5. minutě Jaroslav Klement neproměnil samostatný nájezd. Stejně se vedlo za chvíli Michalu Paveskovi. Darkovičky se dostaly poprvé do vápna ve 22. minutě po centru Milana Dudy, a Michal Gai otevřel účet zápasu - 0:1. Pak se hra odvíjela mezi vápny obou mužstev. Těsně před koncem prvního dějství si Duda s Gaiem akci zopakovaly a hosté už vedli o dvě branky - 0:2.

Hned zkraje druhého poločasu utekl domácí obraně Michal Duda a s přehledem zakončil - 0:3. Oldřišov se pak sesypal a na hřišti existovalo už jen mužstvo Darkoviček. V 55. minutě rozvlnil počtvrté síť domácí svatyně Duda - 0:4. Na 5:0 zvyšoval Wogner. V 64. minutě zkompletoval svůj hattrick Duda - 0:6. Domácí korigovali v 82. minutě z penalty Jaroslavem Bielakem - 1:6. O čtyři minuty opět domácí kopali penaltu, ale tentokrát Bielakovi penaltu vykryl brankář Fusek. Darkovičky už v pohodě dovedly zápas do vítězného konce.

SK Moravan Oldřišov B
Michael Ulička (hrající vedoucí mužstva): U nás je to pořád to samé.Nedáme na začátku šance. Dostaneme branky a sesypeme. Chtěl bych vyzdvihnout výkon rozhodčího, který zápas zvládl s bravurou.

FK Darkovičky B
Petr Adamčík (hráč): Domácí zahodili na začátku velkou šanci, a pak jsme byli už lepší a jednoznačně jsme zvítězili.

P. Fusek [-] - V. Bechný [-] (27. O. Berek [-] ) , R. Kalo [-] (51. J. Bielak [-] ) , J. Vavrečka [-] , J. Klement [-] (76. P. Mathias [-] ) , M. Paveska [-] , M. Ulička [-] , I. Hofer [-] , P. Latoň [-] , D. Hartoš [-] (55. D. Granzer [-] ) , J. Blahetka [-]

ŽK: 27. J. Klement , 81. I. Hofer - 42. A. Vilkus , 44. M. Gai , 45. P. Ender .
Hráči zápasu: J. Bielak - M. Duda , M. Gai .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: KANIA Jaroslav - PIROŠ Kamil (N), HRUŠKA Jaroslav (N).