51. P. Vybrančík - 10. P. Boček , 13. M. Koval , 22. M. Koval , 26. V. Kocian , 39. V. Kocian , 59. P. Boček , 73. V. Kocian , 88. V. Kocian
0

Bělá navázala na zápas z minulého týdne a opět dostala pořádný příděl. Tentokrát jí porazila sousední Vřesina.

Derby zápas dvou sousedních vesnic bylo jednoznačnou záležitostí pro hostující Vřesinu. Zápas byl střeleckým představením Vojtěcha Kociána, který zatížil konto soupeře čtyřmi zásahy. Vše začalo už v 10. minutě, kdy po křídle utekl Filip Rončka a po jeho přihrávce Petr Boček potvrdil pověst kanonýra a zkušeně zavěsil – 0:1. O tři minuty později vyslal Vojtěch Kocián kolmicí do úniku Miroslava Kovala a ten mazácky proměnil – 0:2. V probíhající 22. minutě obešel Martin Boháč čtyři hráče a přihrávkou vybídl ke skórování opět Miroslava Kovala – 0:3. V 26. minutě vypálil Vojtěch Kocián a míč se s pomocí teče dostal za záda bělského brankáře Stárka – 0:4. Pět minut před koncem poločasu posadil z rohu Martin Boháč míč na hlavu Vojtěcha Kociána a ten se nemýlil – 0:5.

Na začátku druhé části se radovala z gólu i Bělá, když se z hranice šestnáctky trefil patrik Vybrančík přízemní střelou k tyči hostující svatyně – 1:5. Znovu na pětibrankový rozdíl zvyšoval vřesinský forvard Petr Boček – 1:6. V 73. minutě přistál centr Petra Bočka na hlavě Vojtěcha Kociána a ten už si potřetí věděl rady - 1:7. Poslední branku zápasu vsítil po nádherném sólu Vojtěch Kocián dvě minuty před závěrečným hvizdem – 1:8.

TJ Sokol Bělá
Richard Václavek (hrající trenér): Podobně jako minulý týden. Soupeř nás přehrával ve všech činnostech.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (vedoucí mužstva): Byli jsme jasně lepší. Proti nám stál odevzdaný soupeř.

J. Stárek [-] - R. Václavek [-] (54. P. Kolár [-] ) , M. Michalík [-] , M. Papšík [-] , J. Demko [-] , J. Pekárek [-] (63. T. Bartusek [-] ) , J. Höpp [-] (38. R. Höpp [-] ) , J. Richter [-] , J. David [-] , P. Vybrančík [-] , R. Vybrančík [-]