Dolany si smlsly na Jeviněvsi

11. J. Vondra , 20. M. Hudec , 33. M. Hudec , 48. K. Žlab , 50. P. Špička , 60. P. Špička , 79. J. Zavadil (p.) , 81. J. Vondra - 52. J. Kokšal , 72. J. Kokšal , 90. M. Fanta
0

"Jeviněvská pouťová jedenáctka tak stále objíždí okres a rozdává fotbalovou radost. Jen trochu jinak, než by si sama přála," píše ve svém reportu Jaroslav Kysela.

Zápasy Jeviněvse jsou v poslední době navýsost atraktivní podívanou. Za tři poslední utkání padlo 25 branek, žel nějakým nedopatřením 20 z nich právě do branky Sokola. Zapas v Dolanech se nesl v duchu dvou předchozích utkání Jeviněvse, domácí vůbec neměli pochopení pro snahu veverek o krásnej ťukes v klidným nedělním tempu. Stavěli se Jeňovákům do cesty, nedávali jim čas na zpracování a když sami měli míč, ani nepočkali a mazali na bránu. Pacholci.

Představte si – neděle (sváteční den!!!) a ti kluci dolanští si narazili míč a šli několikrát i do sprintu!

Bylo to v podstatě takové porovnání fotbalu za dob Kádi-Pěška (čímž se ale ještě hluboce Káďovi omluvit za hanebné přirovnání) a moderního fotbalu, ten hrály Dolany. Chtěli a nebáli se hrát, měli rychlost, důraz, přesnost, techniku a i potřebné štěstí. Jemu ale nejen že snad šli naproti, tomu doslova klepali na dveře. Poločas 3:0.

Ve druhem poločase se jeňováci rozstříleli, nadělili domácím 3 góly. 3 krásný vypracovaný akce se zakončením v podstatě do prázdný brány. Jo ale co to? Sakra, ono se mezitím trochu hrálo i na druhý straně hřiště a Dolany daly ve druhým poločase 5 gólů! Takže suma sumárum Dolanští zvítězili 8:3.

Jeviněvská pouťová jedenáctka tak stále objíždí okres a rozdává fotbalovou radost. Jen trochu jinak, než by si sama přála…

AUTOR: Jaroslav Kysela

TJ Sokol Dolany
J. Nejedlý [-] - M. Semerád [-] , P. Holeček [-] , J. Zavadil [-] - P. Špička [-] , F. Lejsek [-] (57. J. Karel [-] ) , J. Těšík [-] , K. Žlab [-] , O. Morávek [-] - J. Vondra [-] - M. Hudec [-]

TJ Sokol Jeviněves
J. Kysela [-] - M. Paul [-] , P. Macák [-] , P. Duchoslav [-] (35. M. Fanta [-] ) - F. Tyle [-] , M. Schoř [-] , J. Broft [-] - J. Kokšal [-] , P. Novotný [-] , J. Šelicha [-] - P. Kindl [-]

ŽK: 41. F. Lejsek , 62. M. Semerád - 40. P. Macák , 78. P. Kindl .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: BRAUNŠVEIG Vojtěch - JISKRA Jiří (N), KYSELA Jaroslav (N).