Plzeňský | Tachov | III. třída

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

24.05.2017 22:19

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

21.05.2017 17:51

Dvaadvacáté kolo je za námi, výsledky známe, reportáže máme a nyní už zbývá jediné. Pojďme společně přijít na to, kdo se tentokrtá stane nejlepším hráčem celého víkendu. Opět sjme pro Vás vybrali nejlepší jedenáctku a z té už si můžete zvolit sami. Hlasovat můžete stejně jako vždy až do středečního poledne. Přejeme přijemnou zábavu a hodně štěstí. Ať vyhraje ten nejlepší! 

Reportáž

Lesné stačila v Suislavi jedna branka, podržel jí brankář Malý


Souboj dvou vyrovnaný celků. Oba mají kvalitu, oba umí podat skvělý výkon a porazit favority, ale oba se v této sezóně spíše trápí. Tak přesně takto by se dali shrnout tito nešní souepři a přesně toto naše shrnutí také odpovídá průběhu zápau a jeho výsledeku. Celkem vyrovnaná hra, vyrovnaný výsledek, napínavý zápas až do kocne. Výhru za tři body nakoenc slavila Lesná, které stačila k spokojenosti jen jedna jediná branka pro konečný výsledek 1:0. Na obou stranách se blýskli skvělí brankáři. 


Reportáž

Lázně vezou povinné body z Boru


Lázně v minulém týdnu uspěly senzačně proti Dlouhému Újezdu, a tak by pro ně bylo určitě velkou ztrátou, kdyby nechaly body z tohoto zápasu v Boru. Proto hosté přistoupili k zápasu zodpovědně, kontrolovaly hru a pomalu se soupeři vzdalovali a přibližovali se ke kýženým bodům. Nakoenc vše zvládli podle představ a zvítězili v poměru 7:0. Tři body tak lázeňský celek posunou na šestou příčku, odkud to ještě není tak daleko k bronzu, o nějž se v závěru ročníku ještě strhne pořádný boj. Je možné, že do něj zasáhnou i Lázně. Bor je sice až jedenáctý, ale stále daleko od sestupového pásma.


Reportáž

Zápas jako na houpačce! Chodov zaskočil Planou a obral ji o body


Velmi zajímavou přestřelku mohli sledovat v neděli od dvou hodin odpoledne diváci v Plané, kam dorazil jako soupeř Baník Zadní Chodov. Ten započal zápas rychlou první brankou, která jej dostala nečekaně do vedení. Planá ale ještě v první půli dokázala zápas otočit a zdálo se, že začíná přebírat otěže, ale ve druhé půli se více dařilo zase Chodovu, který tak za odměnu nakoen mohl oslavit výhru 6:3. Pro Planou je tento zápas velkou ztrátou. Při případné výhře by se přiblížila skupince, která bojuje o třetí místo, které pro ní bylo ještě dost blízko. Po této ztrátě se jí ale bronz zase hodně vzdálí.


Reportáž

Tisová si poradila doma i s Halží a dál dotírá na pozici lídra


Pokud pomýšlí Tisová na titul pro mistra ročníku, nesmí už dělat chyby a nesmí ztrácet ani proti těm nejsilnějším soupeřům. I proto před sebou měla tentokrát velmi nročný víkend. Na domácí hřiště Zetoru v Sedlišti zavítal jako soupeř jeden z tabulkových sousedů Tisové, tudíž jeden z nejsilnějších možných soupeřů. A Tisová zkrátka musela bodovat naplno. K zápasu ale přistoupila velmi zodpovědně a postupně soupeři odskakovala. Už po první půli měla celkem bezpečný dvoubrankový náskok, který už ohlídala. Nakonec vyhrála v poměru 6:0 a dál se dýchá lídrovi na záda. Ještě se ale vraťme také trochu k Halži. Ani ta si nesmí dovlit ztrácet. Po této porážce má stejný počet bodů, jako Kladruby, s nimiž si to v posledních kolech pravděpodobně rozdá o třetí místo.


Reportáž

Lídr nedal poslednímu šanci, udržel čisté konto a nechal si všechny body


Souboj prvního s posledním měl pochopitelně jednoznačného favorita, tím spíše, že se hrálo na půdě Sparty a Kšice navíc dorazily jen v deseti lidech. Domácí sice dle slov svého kouče nepodali úplně optimální výkon a nehráli tak, jak by si představovali, ale i tak dosáhli na snadné vítězství v poměru 6:0. Kšice se nezmohly vůbec na nic. Sparta si tak ponechala doma všechny tři body a minimálně pro tento víkend uhájila první příčku. Kšice jsou stále poslední v sestupovém pásmu, ale na Jiskru Třemešné ztrácí jedn dva body a mají zápas k dobru.


Reportáž

Kladruby vyplenili Jiskru, ta se zmohla jen na čestný zásah


Pohodovou sobotu si na hřišti v Třemešné užily hráči Kladrub, kteří zde jednoznačně přehrály slabé domácí mužstvo a bez jediného problému jej dokázaly hladce porazit v poměru 7:1. Rozhodnuto bylo už po první půli. Kladruby se tak posunuly na třetí příčku a v neděli budou fandit Tisové, aby si poradila s jejich největším konkurentem v boji o bronz, s Halží. Jinak mohou Kladruby klidně ještě klesnout o pozici níže. Jiskra se může oddychnout, že v sobotu prohrál také její největší soupeř, a tak se dál drží s dvoubodovým náskokem před sestupovým pásmem.


Rozhovor

Igor Balash: Úspěchy v sestavách kola jsou pro nás bonusem k výhrám

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 19.05.2017 20:43

Ještě před tím, než se po hlavě vrhneme do dalšího porce plné zápasů s pořadovým číslem dvaadvacet, musíme splnit ještě jednou milou povinnost. Čeká nás páteční rozhovor s nejlepším hráčem minulého víkendu. Jistě už jste zbystřili ve středu a zjistili jste tak předem už sami, že se hráčem kola stal opět obránce Tisové. Tentokrát Igor Balash (Zetor Tisová). Igor se o víkendu blýskl senzačním výkonem a poradil si snad se vším, co na jeho defenzivní řadu Kšice vymyslely. Tisová z velké části i díky jeho práci zaslouženě zvítězila. Jak to vše ale vidí sám hrdina týdne? Mrkněte se sami. Přeji příjemnou zábavu.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

18.05.2017 11:46

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Sulislav zaválela v Trpístech, soupeře vyškolila v koncovce


Další a poslední překvapení tohoto víkendu sledovali diváci v Trpístech. Domácí celek se tam na svém hřišti utkal s jasným out-siderem, Sokolem Sulislav. Opticky měl sice jasně navrch a celou dobu tlačil, nicméně, v koncovce to dost vázlo, takže rozhodla fantastická produktivita hostujícího celku, který se své šance pohotově chopil a již jí nepustil. Nakonec tedy Sulislav mohla slvait senzační výhru v těsém poměru 3:2. Pro Trpísty je tato porážka velkou zbytečnou ztrátou v boji o třetí místo.


Reportáž

Další překvapení připravily Lázně, Sparta padla


V neděli se dělo i nemožné. Skoro všude vyhrávali out-sideři a nejinak tomu bylo také v Konstantinových Lázních, které si odkázaly vyšlápnout na lídra soutěže a získali drahocenné tři body. Přitom po půli prohrávali o dvě branky. Pak ale zahájili cestu za úspěšným senzačním obratem.Domácí celek uspěl jen v těsném poměru 3:2 ale dokonale tím zamotal souboj o titul. Sparta totiž kůvli ztrátě tří bodů vede soutěž už jen o jeden bod, a tak to bude mezi ní a Zetorem ještě hodně napínavé a zajímavé. Lázně dál poblíž středu tabulky, ale k top pětce nemají daleko.


Reportáž

Tisová se proti Kšicím nečekaně natrápila


Neděla byla jednoslovně překvapením. Všechny tři ze čtyř zápasů ovládl papírový out-sider. Jen v Kšicích se nakonec body přičetly podle očekávání na konto Tisové. Ani tady ale nebylo od překvapení daleko. Zetor se s polsedním celkem tabulyk nečekaně natrápil a nakonec zvítězil jen v poměru 2:1. Na to se ale historie ptát nebude. Důležité jsou povinné bod, které Zetor získal. Díky nim se dotáhl na lídra soutěže a ztrácí na něj už jen jediný bod. Zdá se, že boj o titul bude ještě hodně napínavý.


Reportáž

Neděli započalo drama v Lesné, Planá odjela jen s bodem


Jako první se k utkání uchýlili v neděli hráči Lesné a Plané, kteří začínali už ve dvě hodiny odpoledne namísto obvyklé třetí. Jasným favoritem tohoto zápasu byla určitě Planá, která ale inkasovala jako první a zápas už pod tlakem otočit nedokázala. Zmohla se jen na vyrovnání, kterým poslala zápas do penalt, v nichž ale uspěli beztak domácí. Lesná tak překvapivě obrala Planou o dva body a slvaí velmi cennou výhru. Nyní už je Lesná Plané v tabulce na dostřel a příští víkedn by se jí mohla bodově vyrovnat.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

15.05.2017 12:11

A je tu další sestava kola. Tentokrát jsme ji seskládali do formace 3-4-3. Jedenadvacáté kolo bylo velice zajímavé a atraktivní, nabídlo pohledné napínavé souboje, hodně gólů, ale také nějaká ta překvapení. A z toho všeho nám vyšlo jedenáct jmen. Když si představíte, že by se někdy tato jména sešla skutečně v jedné sestavě na hřišti a nejen ve článku, jistě mi dáte za pravu, že by naháněla všem soupeřům určitě hrůzu. Škoda, že si nemůžeme ověřit, jak by jim to společně klapalo. Byla by to jistě fotbalová podívaná. Teď už ale k hlasování. Čas rozhodnou o vítězi máte do středečního poledne.

Reportáž

Zadní Chodov si v utkání o pozici poradil s Borem


Baníku se proti Boru dařilo dobře a zhruba od dvacáté minuty jej hřálo jednobrankové vedení. To ale dokázal Bor na začátku druhé půle smazat, a tak se schylovalo k hodně dramtickému závěru. Chodov ale během chvíle odvětil další vedoucí brankou a své vedení už pak nepustil. Bor v závěru odpadl a Baník slavil cenné tři body za výhru 4:1. Zápas o šest bodů tak Chodov zvládl skvěle. Namísto výměny pozice naplno bodoval a nyní už á před Borem na deváté příčce pětibodový náskok.


Celkový počet článků: 686
Zpět na okres Tachov


Tým Z Skóre B
1 TJ Sparta Dlouhý Újezd B 21 79:25 50
2 TJ Zetor Tisová 21 57:24 49
3 TJ Kladruby 20 63:45 35
4 TJ Čechie Halže B 20 61:55 35
5 TJ Sokol Trpísty 20 70:49 33
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Václav Roučka 29
2 Vasil Danko 25
3 Lukáš Kotlár 19
4 René Mrenka 19
5 Josef Míšek 17
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jaroslav Černý 57 55% 0
2 Tomáš Čižmár 54 56% 2
3 Radek Černý 53 51% 0
4 petr loukota 49 54% 2
5 roman danko 40 51% 1
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory