Plzeňský | Tachov | III. třída

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

28.03.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 14.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

26.03.2017 22:32

První hrací víkend je za námi. Výsledky všichni známe a nyní už zbývá si jen představit jedenáctku nejlepších, kteří svým týmům o víkendu nejvíce pomohli. Až do středy jim pak budete moci na jejich pomyslný účet zasílat hlasy a těmi zárovň, jak jste již zvyklí, rozhodnout o vítězi hráčské ankety o největší hvězdu kola. Sestavu jsme pro Vás složili do formace 3-4-3. Kompletní nominaci naleznete níže v článku.

Reportáž

Lázně oplatily Kšicím sobotní porážku v souboji rezerv


Stejně jako vždy se ve stejný víkend na hřištích potkaly jak A-týmy Kšic a Lázní, tak jejich rezervy. V sobotním duelu mezi A-týmy uspěly tentokrát Kšice a v neděli byla na řadě odveta rezerv. V té už se ale radovaly hosté, kteří celý zápas jasně ovládli už v první půli, kterou vyhráli 3:0. Pak už šlo jen o to, aby své vedení v poklidu kontrolovali a udržovali, což nebylo nejmenším problémem. Lázně nakonec hladce zvítězily 5:2 a slaví první letošní body. Kšice si budou muset na svůj prvn úspěch ještě počkat a minimálně do příštího víkendu setrvají na posledním místě.


Reportáž

Překvapení prvních zápasů, Kladruby si neporadily s Lesnou


Už v tipech experta jsme sice avizovali, že by to druhé Kladruby nemuseli mít s kvalitním týmem Lesné zrovna nejjednodušší. Přesto zůstávali být favoritem, od kterého se výhra očekávala, ale na hřišti to vypadalo jinak. Zápas zvládla daleko lépe Lesná, která tak po výhře 3:1 mohla slavit první jarní body. Těžko říci, zda je to nějaký pozitivní signál, který by fanouškům Lesné sliboval nějaké výrazné zlepšení. Všichni vědí, že Lesná své kvality má a umí zahrát skvělý zápas, je otázkou, zda jí forma tentokrát vydrží déle. Diváky Kladrub by zase jistě zajímalo, zda se jejich celek rychle zvedne a vrátí se do formy, ve které bude bojovat o postup. Na tyto odpovědi si ale budeme muset ještě počkat.


Reportáž

Trpísty přehrály Planou a získaly tři body


Výsledek sice není úplně přesvědčivý, ale ve skutečnosti si Trpísty v těžkém utkání vedly skvěle a měly po celou dobu navrch, jen je dlouho zrazovala koncovka. Přesto se nedá říci, že by byla Planá bez šance, a tak patří velké díky za první body i brankáři Marcelovi, který udržel čisté konto a pomohl tak Sokolu k těsné výhře 1:0. Sokol lačnil po prvních bodech ale určitě daleko více, a také si je i více zasloužil. A díky nim se nyní také v tabulce dotáhl až na Planou, na níž ztráci už jen bod a společně nyní mohou přemýšlet, jak se dostat ještě výše. 


Reportáž

Zetoru v Sulislavi vyšla drhá půle, která rozhodla


V tipech experta jsme avizovali, že by mohla Sulislav černého koně podzimu hodně potrápit a možná i překvapit. A první půle tomuto tvrzení dala jasně za prvadu. Hrálo se vyrovaně a z toho pramenilo také vyrovnané skóre. Druhá půle však vyšla Zetru daleko lépe. Tisová se výrazně zlepšila a zaslouženě rozhodla o své výhře. Žádné překvapení se tak na sulislavkém hřišti neudálo. Tisová získala zasloužené tři body za výhru 5:1 a minimálně do druhého dne se posunula na třetí příčku. V neděli jí mohou sesadit už poue Kladruby. 


Reportáž

Lídr si poradil na úvod s Jiskrou a má první body


Na Spartě byla dlouhá přestávka určitě znát a Jiskra díky tomu mohla svou naději živit daleko déle, i když je pravdou, že už od páté minuty prohrávala. Pak se ale gólostroj lídra sutěže na dlouhou dobu zaseknul a hrálo za až nečekaně vyrovnaného stavu. Nakonec ale Újezd trochu pomalejšího rozjezdu litovat nemusel. Ve druhé pli přidal ještě jednu branku a nakoenc zvítězil v poměru 2:0. Sparta měla možná štěstí, že na rozehrání chytila slabšího soupeře. Je ale jasné, že příště už to bude mít proti Tisové daleko těžší. Tři body jsou ale z jejího pohledu doma a čelo tabulky je stále Sparty, která je v bezpečí daleko od ostatních.


Reportáž

Halže si poradil v těžkém utkání se Zadním Chodovem


Halže hned na úvod jara schytala velmi těžkého souepře, jednoho z černých koní podzimu. A jednoduché to opravdu neměla. Diváci sledovali velmi pohledný a kvalitní fotbal, který byl ale zároveň nesmírně vyrovnaný a z obou stran opatrný. Možná rozhodovalo štěstí. Toho měla více Halže, které se pdařilo využít jedné ojedinělé šance a od té doby byla ve vedení, které udržela proti velmi silnému Baníku nakonec po dvou vyloučení i v devíti lidech. A v závěru ještě svou výhru stvrdila dalšími zásahy z protiútoků. Nakoenc tedy vyhrála 4:0, ale ve skutečnosti to bylo na hřišti daleko vyrovnanější. Tři body ale nakonec bere Halže a Zadní Chodov si na první zisk musí počakt.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

22.03.2017 16:17

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Turnaj v Sušici vyhrál Hrádek, v přípravě si zastřílely Trpísty i Zbůch

20.03.2017 14:15

Co se odehrálo u týmů, kterým ještě jarní  sezóna nezačala?

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!

Článek

Fotbalové jaro klepe na dveře! Co musíte vědět, než to vypukne?

08.03.2017 18:03

Základním předpokladem pro využívání všech funkcí na našem webu je zaregistrovat se na fotbalunas.cz. Zvládnete to bleskově a okamžitě můžete naplno vstoupit do světa portálu!

 

Článek

Výsledky z víkendových přípravných zápasů

06.03.2017 10:36

Zatímco pro některé týmy bylo o víkendu přípravné utkání generálkou před ostrým startem soutěže, jiné sehrály před jarem vůbec první přátelák. Nenajdete ve výčtu výsledek vašeho klubu? Tak nám o něm dejte jednoduše vědět - více zde.

Článek

Ambiciozní Vranov vyzval Trpísty, ale tvrdě narazil

05.03.2017 10:30
V neděli od 14:00 hodin na hřiště domácích Trpíst zavítal tým Vranova. Jednalo se o přátelské utkání, v němž obě mužstva ladila formu na jarní část.
Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz!

22.02.2017 15:42

Přesně, jasně, přehledně - na webu fotbalunas.cz už si můžete v jednotlivých soutěžích procházet rozlosování jarní části soutěže a naplánovat si tak své aktivity tak, abyste nechyběli na zápase svého oblíbeného týmu.

Článek

Známe TOP 11 podzimu! Kteří vítězní hráči nasbírali nejvíce hlasů?

20.02.2017 16:23

Fanoušci hlasovali pro své favority ve zveřejněných ideálních sestavách soutěží a naší slavnostní povinností je ohlásit, jaká jedenáctka fotbalistů, kteří vyhráli hlasování ve své soutěži, nasbírala vůbec nejvíce hlasů! V TOP 11 najdeme zástupce divizní soutěže, ale na druhé straně třeba i hráče, který opanoval hlasování ve III. třídě.

Článek

Červené tlačítko vám nově dovolí postrašit soupeře. Dejte o sobě před sezónou vědět!

19.02.2017 19:23

Povedl se vám přátelák, ladíte formu na zimním soutředění nebo hlásíte novou posilu? Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Je to opravdu snadné.    

Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

31.01.2017 19:19

A pak, že na fotbal se chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Celkový počet článků: 599
Zpět na okres Tachov