Plzeňský | Tachov | III. třída

Článek

Pomozte nám sestavit nejlepší sestavy sezóny! Pošlete nám vaše tipy na hráče na info@fotbalunas.cz

27.06.2017 16:48

Už 1. 7. vypustíme hvězdné jedenáctky soutěží a vypukne tak hlasování o nejlepší hráče sezóny 2016/2017. Ne ve všech soutěžích ale máme své redaktory, proto vás žádáme o pomoc - troufnete si na sestavení sestavy roku v soutěži, ve které hrajete či kterou sledujete? Tak nám vaše tipy pošlete!

Rozhovor

Radek Vašák: Stále mám mezi muži trochu strach, doufám, že se ho brzy zbavím

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 23.06.2017 14:53

Tak, a je po sezóně. Polsední kolo tohoto ročníku je definitivně uzavřeno závěrečným rozhovorem s jeho nejlepším hráčem, čímž jsme splnili vše nejnutnější k úspěšnému završení celé sezóny. Některé týmy ještě bojují sice v barážích, nebo se připravují na sestup či postup, ale naší soutěže se to týká v posdstatě jen minimálně. Proto tímto článkem končíme tu záživnější fázi z celého roku a zahajujeme zároveň období klidu a pohody. Tak směledo toho. Na závěr sezóny jsme vyzpovídali Radka Vašáka (Sokol Trpísty), který mimo jiné hovořil i tom, jak je spokojen se svou první sezónou mezi muži.

Článek

Minikopaná v Kladrubech, přijeďte se všichni pobavit fotbálkem

23.06.2017 14:06

Fotbalový oddíl TJ Kladruby si pro všechny fotbalové nadšence připravil hned na začátku letní přestávky i v rámci začínající přípravy na další sezónu amatérský turnaj v minikopané. Tak neváhejte a zaregistrujte se se svou partou na pozvánce uvedeném telefonním čísle, ať Vás nikdo nepředstihne. Na rozpůleném kladrubském trávníku se utkají pětičlenná mužstva v obvyklém složení 4+1. Možnost střídání bude ale neomezená, takže si mohou s klidem zahrát klidně i fyzicky méně zdatní. Takže neváhejte ani na chvíli a přijeďte si užít osmý červenec do Kladrub jak se sluší a patří. Zváni jsou všichni, kteří mají rádi fotbal.

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

18.06.2017 10:02

Je to tady, nabízíme Vám poslední letošní možnost hlasovat pro nejlepšího hráče kola. Samozřejmě už pro Vás vytváříme i sestavu roku, ale na tu si budeme muste ještě chvíli počkat. Niméně. Nyní už známe veškeré výsledky jak zápasů, tak tabulkového rozestavení, a když se ohlédneme za sezónou, musíme podotknout, že byl skvělá. Fanoušci se museli bavit parádně a nebylo chvíle, kdy by se nudili. Sezónu doprovázelo neustálé napětí a možnost jakéhokoli překvapení. V sestavách to ale často bylo úplně opačně, tak uvidíme, zda to té poslední dáte všichni vše a strhne se o ten poslední titul takový boj, jako o ten skutečný, o nějž hrály celky celý rok. Začínáme

Reportáž

Podlesní zápas sezóny dohrán! Kšice potvrdily své udržení výhrou v Zadním Chodově


Kšice už sice měly udržení v soutěži jisté, ale přesto si chtěli dvanáctou příčku ještě upevnit. Kšický A-tým už má sezónu za sebou, a tak do Chodova dorazili hosté dost posílení a bylo to znát. Od začátku měli navrch a nakoenc zsalouženě vyhráli v poěmru 5:2. Získali tak tři body, které je nakoenc oddělily od sestupující Jiskry Třemešné na čtyřbodový rozestup. Zadní Chodov se tak s průměrnou sezónou rozloučil porážkou a skončil celkově devátý. V závěrečném utkání sezóny už ale o nic nešlo. Diváci se tak mohli jen bavit parádní otevřenou přestřelkou.


Reportáž

Trpísty na závěr roznesly na kopytech Bor, padlo jedenáct branek


Ve velkém stylu se loučilo se sezónou v Boru, jen škoda, že přesně opačně, než by si nejspíš tamní fanoušci přáli. Přestou nemohou popřt, že viděli na závěr sezóny parádní fotbal, který doprovodilo hned jedenáct branek. Bor ale každopádně opět pohořel, proti Trpístským hrál celou dobu druhé housle a nakonec prohrál v poměru 2:9. Trpísty si tak zajistily důležité tři body, které je posunou na krásnou celkovou čtvrtou příčku. Bor skončí nakoenc jedenáctý. Především na závěr sezóny měl ale velké problémy a může být rád, že se ještě udržel díky daleko lepší podzimní části v soutěži. 


Reportáž

Mistr na závěr získal povinné vítězství, ale měl problémy


Už jistý mistr z Tisové měl na závěr sezóny jasný úkol. Užít si poslední letošní utkání proti poslednímu týmu tabulky a rozloučit se úspěšně s domácími diváky. To se mu podařilo ale jen napůl. Povinnou výhru si sice zajistil, ale namísto očekávané kanonády zvítězil jen v poměru 3:2, čímž potvrdil, že mu role výrazného favorita vůbec nesvědčí. Jiskra hrála naopak ještě o hodně. Potřebovala body, aby se vyhnula sestupu, a tak trpělivě bránila a zápas soupeři maximálně ztěžovala. Ale nestačilo to. Jiskra opět sestoupí. Oba týmy se tak pravděpodobně rozloučily tímto zápasem definitivně také s třetí třídou.


Reportáž

Lesná smetla Halži, Čechie skončí sedmá


Pro Čechii se vyvynul závěr sezóny tragicky. Jaro Čechie absolutně nezvládla a přes vysoké cíle skončila až nečekaně špatně. Na podzim se jí dařilo skvěle a byla největším favoritem na potrápení Sparty v souboji o titul. O tom, že skončí do třetího místa pochyboval asi málokdo, ale kdeže. Halže hrála na jaře špatně a nakoenc skončila až sedmá. Její špatné období nyní tlustou čarou podtrhla vyskoá porážka v Lesné na závěr sezóny. Halže se rozloučila výsledek 2:7, což není vůbec dobré. Lesná je po výhře zatím osmá, ale pokud bude Zadní Chodov bodovat naplno, skončí nakoenc devátá.


Reportáž

Lázně si v Sulislavi zajistily bronz


Dlouho to na jaře vypadalo, že jsou Lázně z bojů o bronz už dávno vyřazeny, a že se jich nezúčastní. Výborně se jim povedlo ale zhruba posledních pět, nebo šest kol a dokázaly se přitáhnout až na třetí příčku, kterou už musely na závěr jen obhájit v Sulislavi, a to se jim povedlo, i když jen těsným rozdílem 2:1. Celkově tak mohou v Lázních hodnotit sezónu velmi kladně, třetí příčka je nádherná. Sulislav uvoažovala před sezónou o rychlém návratu do vyšší soutěže, ale spíše než postup, nakoenc řešila udržení. Zatím je desátá a může ještě o jednu příčku klesnout.


Reportáž

Planá předskočila v přímém souboji na závěr Kladruby, sudí sáhl šestkrát po červené kartě


V přímém souboji o pozici si to na závěr sezóny rozdaly Planá a Kladruby, které před sobotním dnem dělily přesně tři body. Rozhodující vzájemné zápasy ale hovořily do té doby pro Planou, tudíž, kdyby vyhrála, šla by před v tabulce před soupeře, i když má horší skóre. A přesně to se nakonec stalo. Planá na domácí půdě dokázala ve vyrovnaném utkání těžkého soupeře zkrotit a získala všechy potřebné tři body za výhru 3:2. Oba dva týmy ale mohou ještě předskočit Trpísty a Halže, takže je možné, že pro ani jendoho z nich nakonec nezbyde místo ani v nabité první pětici.


Článek

Odešla trenérská legenda. Zemřel fotbalový srdcař Karel Krejčí

15.06.2017 23:10

Patřil mezi jednu z hlavních osobností fotbalu v celém Plzeňském kraji. Vedl nespočet klubů v divizi nebo Krajském přeboru. Karel Krejčí podlehl zákeřné nemoci a odebral se do fotbalového nebe.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2016-2017

14.06.2017 22:41

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

 

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

Reportáž

Jiskra ještě vykřesala jiskru naděje, sestupu se ještě může vyhnout


Jiksra Třemešné se o víkendu potkala na svém hřišti při posledním letošním domácím utkání s týmem Sulislavi, kterému už prakticky o nic nejde a sezónu už v podstatě jen v poklidu dohrává. To Jiskra naopak potřebuje každý bod, protože ještě stále živí naději na udržení se ve třetí třídě na úkor Kšic. Ty mají před posledním kolem na Jiskru náskok jen jednoho bodu poté, co se Jiskře proti Sulislavi podařilo vyhrát 4:3 po penaltách. Na závěr to ale bude mít Třemešné snad nejsložitější, jak jen to mít může. Postaví se totiž proti již jistému mistru, který se v posledním domácím utkání bude chtít rozloušit ve velkém stylu. 


Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů. 

Celkový počet článků: 737
Zpět na okres Tachov

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Zetor Tisová 24 68:29 56
2 TJ Sparta Dlouhý Újezd B 24 85:41 53
3 TJ Sokol Konstantinovy Lázně B 24 74:54 44
4 TJ Sokol Trpísty 24 96:58 42
5 TJ Kladruby 24 75:51 40
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Václav Roučka 39
2 Vasil Danko 31
3 René Mrenka 25
4 Josef Míšek 24
5 Lukáš Kotlár 24
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jaroslav Černý 69 57% 0
2 petr loukota 66 57% 2
3 Tomáš Čižmár 61 57% 2
4 Radek Černý 57 52% 0
5 Stanislav Kubašta 44 52% 1
Zobrazit celou tabulku