08.07.2016 11:20 0

Sezona 2015/2016 je u konce a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku uplynulého ročníku. Kdo se stane králem trávníků? To už je na vás. Hlasovat pro své favority můžete až do půlnoci 12. 8. 2016.  Ceny se dozvíte zde.

SESTAVA KOLA - 14.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

27.06.2016 22:41 0

Do nejlepší jedenáctky dohrávaného a zároveň posledního kola Okresního přeboru byli nominováni tito hráči:

(pozn.: některé posty neodpovídají reálným postům hráčů)

Facebook Fotbal u nás Zlínský kraj

SESTAVA KOLA - 26.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

20.06.2016 23:12 0

Do ideální jedenáctky 26. kola se probojovali tito hráči:

(pozn.: některé posty nemusejí odpovídat reálným pozicím hráčů)

SESTAVA KOLA - 25.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

14.06.2016 10:01 0

Do sestavy 25. kola Okresního přeboru byli jmenováni tito hráči:

(pozn.: některé posty nemusejí odpovídat reálným postům hráčů)

SESTAVA KOLA - 24.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

06.06.2016 21:44 0

Do nejlepší jedenáctky 24. kola Okresního přeboru byli nominováni tito hráči:

SESTAVA KOLA - 23.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

30.05.2016 17:25 0

Do sestavy 23. kola Okresního přeboru byli nominováni tito hráči:

(pozn.: některé posty v sestavě kola neodpovídají reálným postům)

SESTAVA KOLA - 22.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

23.05.2016 10:08 0

Tentokrát byli do nejlepší jedenáctky 22. kola nominováni tito borci:

(pozn.: některé posty v sestavě kola neodpovídají skutečným postům hráčů)

SESTAVA KOLA - 21.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

16.05.2016 16:17 0

Výjimečná situace nastala ve výběru nejlepších jedenácti hráčů 21. kola Okresního přeboru. Do sestavy kola byli totiž poprvé vybráni dva gólmani!

SESTAVA KOLA - 20.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

11.05.2016 12:17 0

Do sestavy 20. kola Okresního přeboru jsme vybrali tyto hráče:

Hlasovat můžete výjimečně do čtvrtečního poledne!!

SESTAVA KOLA - 19.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

02.05.2016 09:19 0

V 19. kole jsme byli svědky několika zajímavých zápasů, ve kterých rozhodně nebylo nouze o vstřelené branky. Své skóre si výrazně vylepšil Semetín, který doma doslova zničil Lužnou 9:2, čtyři branky padly v Poličné, ale také na Horní Bečvě. Tentokrát jsme do sestavy kola vybrali těchto jedenáct hráčů:

Facebook Fotbal u nás - Zlínský kraj

SESTAVA KOLA - 18.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

25.04.2016 11:26 0

Tentokrát jsme do nejlepší jedenáctky 18. kola Okresního přeboru vybrali tyto borce:

SESTAVA KOLA - 17.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

18.04.2016 10:14 0

Po týdenní pauze zaviněné několika odloženými zápasy opět můžete hlasovat o své favority v sestavě kola, tentokrát portál www.fotbalunas.cz vybral těchto jedenáct hráčů:

SESTAVA KOLA - 15.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

05.04.2016 10:19 0

První jarní kolo uplynulo, viděli jsme mnoho gólů a zajímavých výsledků. Do sestavy kola však můžeme vybrat pouze 11 hráčů, což bylo zrovna v 15. kole velice obtížné. Zde je jedenáct favoritů, pro které můžete hlasovat:

SESTAVA PODZIMU - Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

26.11.2015 19:12 0

Je to tady. Tohle je jedenáct nejlepších fotbalistů této soutěže. Hlasovat pro své favority můžete až do konce ledna. Poté bude vybráno deset vítězů z celé republiky s největším počtem hlasů, kteří se dostanou do slosování o zajímavé ceny.

SESTAVA KOLA - 13.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

03.11.2015 10:30 0

Poslední podzimní kolo Okresního přeboru je minulostí. Víkendové zápasy přinesly velmi zajímavé výsledky a výkony, na základě kterých jsme do naší ankety vybrali jedenáct nejlepších hráčů:

Facebook - fotbalunas.cz Zlínský kraj

SESTAVA KOLA - 12.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

26.10.2015 22:16 0

Víkendové 12. kolo uteklo jak voda, a proto na řadu přichází naše obvyklá rubrika Sestava kola. Tito hráči si za své výkony vysloužili nominaci do nejlepší jedenáctky kola:

SESTAVA KOLA - 11.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

21.10.2015 08:40 0

V 11. kole Okresního přeboru bylo k vidění plno gólů a zajímavých duelů. Poličná opět vyhrála, tentokrát na ni nestačila Střítež. Semetín si ve šlágru kola poradil na hřišti Horní Bečvy a Bynina nakonec přestřelku dovedla do vítězného konce. Zde je nejlepších 11 hráčů uplynulého kola:

SESTAVA KOLA - 10.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

12.10.2015 19:42 0

Víkendové 10. kolo je za námi, a tak je na řadě opět další anketa o nejlepšího hráče kola. Vybírat můžete z těchto kandidátů:

SESTAVA KOLA - 9.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

05.10.2015 15:16 0

I toto pondělí Vám přinášíme nejlepších 11 hráčů uplynulého 9. kola:

SESTAVA KOLA - 8.kolo Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

28.09.2015 18:17 0

Víkendové 8. kolo nabídlo plno vyrovnaných duelů, které musely být rozhodnuty až v penaltovém rozstřelu, další skončily pouze o gól, jako například v Semetíně, který porazil Choryni 1:0, ale například Halenkov rozstřílel Janovou 5:0. Kteří hráči za své kluby zazářili? Zde se můžete prohlédnout nejlepší jedenáctku uplynulého kola: