SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 22.08.2015

0

V 1. kole III. třídy skupina se odehrály jen čtyři zápasy, i proto najdete v sestavě kola hned dvojici brankařů. Překvapením kola bylo určitě vítězství nováčka z Dolního Bukovska, který si v sestavě s průměrem 21 let, poradil s Černým Dubem. Naopak roli favoritů skupiny potvrdily týmy Týna B a Lipí, které odstartovali soutěž vítězstvím. Ve vybrané sestavě kola můžete hlasovat pro svého favorita do středeční 12 hodiny.

Filip Dvořák ( SK Koloděje nad Lužnicí )

Na hřišti nováčka z Úsilného měl plné ruce práce hlavně první poločas, kdy si na něm vylámali zuby domácí hráči. O čisté konto přišel minutu před koncem, nešťastným vlastencem.

Martin Valtr ( FK Olympie Týn nad Vltavou B )

V zápase s Mokrým se hlavně ve druhém poločase musel hodně ohánět. Při dvou případech měl pak i dobře postavenou branku, když ho zachránila tyč a břevno. I díky jeho výkonu si Týn odvezl výhru 2:0.

Martin Svoboda ( TJ Sokol Lipí )

Z pozice obránce patřil k nejaktivnějším hráčům na hřišti. Svůj výkon pak korunoval vítěznou trefou.

Oldřich Lukeš ( FK Olympie Týn nad Vltavou B )

Na kraji obrany si počínal velmi aktivně. V průběhu zápasu se posunul na post stopera místo Illeho a i zde si vedl velmi dobře.

Pavel Pícha ( Úsilné )

Další obránce v sestavě kola. Jeho nebezpečné auty dělali hostujícím obráncům problémy. Po tom posledním padla vyrovnávací branka.

Václav Polida (SK Koloděje nad Lužnicí)

Bezesporu nejlepší hráč na hřišti v Úsilném. Své spoluhráče z Koloděj si výborně dirigoval a nebýt smolného vlastence z hlavy kapitána Puchýře, mohli si odvézt všechny body a navrch čisté konto.

Radim Holšán ( TJ Dolní Bukovsko B )

V obraně měl hodně starostí s útočnými výpady Černého Dubu, se kterými si dokázal poradit. Jako obránce pak asistoval u obou branek Matouška.

Jiří Holinka ( TJ Sokol Lipí )

Nová posila se představila v dresu Lipí ve velmi dobrém světle. Byl platný v osobních soubojích a výborný ve středu hřiště. V závěru musel zaskočit na stoperu, kde si počínal rovněž spolehlivě.

Jaroslav Brom ( FK Olympie Týn nad Vltavou B )

Ačkoli to z jeho pohledu nebylo nejvydařenější utkání, díky řadě nevyužitých gólových příležitostí. Tak v závěru dokázal svůj tým uklidnit pojišťující druhou brankou.

Sebastian Švanda (  TJ Dolní Bukovsko B )

Kapitán domácího týmu po celý zápas neúnavně burcoval svůj tým při premiéře ve III. třídě. Bylo ho plné hřiště a odměnou mu byl zisk tří bodů.

Jiří Matoušek (TJ Dolní Bukovsko B )

Proti Černému Dubu se mu střelecky dařilo, když oba své střelecké pokusy přetavil v gól.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2015 12:00 do 26.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)