SESTAVA KOLA - 2.kolo Divize D, 2015-2016

Datum kola: 16.08.2015

0

V sestavě druhého kola dominují obránci. Ve dvou zápasech gól nepadl, jeden skončil 1:1 a takový stoper Bystřice Chocholáč dal dva góly. I proto jsme ho jako stopera posunuli do středu zálohy jako defenzivní štít. Jinak je sestava kola ve stadartním rozestavení 4:4:2. Dva hráče mají v sestavě kola Polná, Bystřice a Žďár, několik dalších týmů po jednom. Na hráče poražených týmů se nedostalo.

V brance je Patrik Soukal z Havlíčkova Brodu, jehož tým si odvezl bod z Přerova. Patrik zejména ve druhém poločase držel akcie svého týmu nahoře. V obraně jsou Petr Heide ze Staré Říše, jedné z nejpevnějších obran v soutěži. Dále stopeři Jaromír Tomčík z Kozlovic a Ondřej Berky ze Žďáru a obránce Jiří Huška. Všichni tito hráči se zasloužili o nuly svých týmů. Na krajích zálohy je Tomáš Ločárek, který dal jeden z gólů Žďáru a Daniel Kavka z Polné, který svým střídáním v 59. minutě rozhýbal hru Polné a podílel se na obou obratových gólech. Dan nastupuval do středu zálohy, ale tam na něj nezbylo místo, protože tam operuje duo Bystřice Jaromír Chocholáč a Luboš Zbytovský. V útoku pak jsou obávaní střelci svých týmů Pavel Benda z Polné a Radek Kolouch ze Ždírce. Pavel Benda vyrovnával proti Blansku na 1:1, Radek Kolouch dal vítězný gól na 2:1 Hodonínu.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2015 12:00 do 19.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)