SESTAVA KOLA - 30.kolo Pražský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 14.06.2015

0

Pražský přebor měl o víkendu na programu poslední kolo. Místrovská přední kopanina se sezónou rozloučila stylově vítězstvím. Ve 30. kole bylo také k vidění několik zajímavých obratů skóre, důležitých vítězství týmů ze spodku tabulky a jeden hattrick.

brankář

Jakub Zajíček - Kolovraty: Již jistě sestupující Kolovraty se postaraly v posledním kole o velké překvapení. Na svém hřišti dokázal předpolsední celek tabulky porazit třetí Vršovice. Jakub Zajíček za svá záda nepustil žádnou střelu, k tomu si připsal jednu chycenou penaltu!

obrana

Martin Čihák - Přední kopanina: Přední kopanina zakončila sezónu tak, jak je zvyklá - vítězstvím. Tentokrát přehrála Cholupice na jejich hřišti 3:0. Dobře utkání odehrála především obrana, když domácím nedovolila vstřelit ani jednu branku.

Miroslav Procházka - Kolovraty: Druhý zástupce Kolovrat v sestavě kola. Miroslav Procházka odehrál proti Vršovicím dobré utkání a stejně jako jeho spoluhráč Jakub Zajíček má velký podíl na tom, že jeho mužstvo ani jednou neinkasovalo.

Petr Hruška - Libuš: Petr Hruška proměnil v zápase proti Motorletu penaltu a pomohl svému týmu k obratu z 0:1 na 2:1. Libuš si tak připsala důležité body.

záloha:

Jiří Lukáš - ČAFC: Střešovice vedly v poločase na hřišti ČAFC už 2:0. Domácí přesto dokázali zápas čtyřmi góly otočit. Jeden z nich zaznamenal i mladý záložník Jiří Lukáš.

Jiří Žalud - Tempo: Jeho tým sice prohrál na svém hřišti s Třeboradicemi 3:5, ale Jiří Žalud ubránil svůj tým od debaklu. Do utkání nastoupil až ve druhém poločase, přesto stihl vstřelit dvě branky.

Petr Viktorin - Třeboradice: V sobotu stáli Petr Viktorin a Jiří Žalud každý na opačné straně hřiště, v naší sestavě kola jsou však spouhráči. Petr Viktorin se dvěma góly podílel na divokém vítězství svého týmu proti Tempu.

Pavel Grznár - Třeboradice: To samé platí i pro Pavla Grznára. Zkušený záložník vstřelil o víkendu rovněž dvě branky.

útok:

Milan Macek - Meteor B: Teprve osmnáctiletý útočník nastoupil v této sezóně ke svému teprve druhému utkání. Dokázal však vstřelit dvě branky a dovedl tak svůj tým k vítězství na hřišti Hájů.

Jan Ondrůšek - Admira B: Rezerva Admiry si vyšlápla na druhé Uhlené sklady a připsala si překvapivé a důležité vítězství: Jan Ondrůšek v tomto utkání zaznamenal hattrick, na který mu stačilo pouze deset minut.

Miroslav Mašlej - ČAFC: velkou měrou se na obratu ČAFC proti Střešovicím podílel Miroslav Mašlej, který v utkání zaznamenal dvě branky.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2015 12:00 do 17.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)