SESTAVA KOLA - 28.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 31.05.2015

0

Také 28. kolo krajského přeboru má svoji sestavu kola. Dvojí zastoupení v ní má rejšický tým, který dokázal překvapivě hladce vyhrát v Hostouni, do sestavy kola se vešli také dva hráči Nymburka, jež doma smetl poměrem 3:0 Dobříš. Po delší době se do nejlepší jedenáctky kola podíval také hráč z Vraného či Semic.

Václav Sailer - Brankář Vraného dlouho přitahoval míče ze suchdolských kopaček jako magnet. I díky němu domácí bojovali alespoň o bod. Sailer kapituloval až v 87. minutě.

Radim Sedlák - Obránce z Ostré dokázal vstřelit dvě branky do berounské sítě a pomohl tak k vítězství svého týmu, jemuž se na jaře nedaří.

Jan Studený - Také hrající trenér Ovčár vstřelil dvě branky. Ovčárští zvládli domácí utkání proti poslednímu Spartaku Příbram a stále se drží na špici tabulky krajského přeboru.

František Motlík - Stoper Hostouně se prezentoval krásnou střelou z trestného kopu, jeho tým ale na Rejšice nestačil.

Roman Krichebauer - Rejšický obránce tentokrát nastoupil od začátku zápasu a hned ve 2. minutě rozjel akci, po které skóroval jeho spoluhráč Bělík.

Zdeněk Bělík - Tradiční účastník sestavy kola vstřelil dvě branky v Hostouni a přispěl k jednomu z největších překvapení tohoto kola.

Milan Svoboda - Technický střední záložník Nymburka byl rozdílovým hráčem v zápase proti Dobříši, které jeho tým zvládl a vybojoval postup do divize.

David Dastych - Suchdolský hráč přišel do zápasu až v jeho závěrečné čtvrthodince, stal se ale správným žolíke, když tři minuty před koncem překonal brankáře Sailera.

Lukáš Kučera - Záložník Tatranu Rakovník vstřelil jedinou branku svého týmu při remízovém derby s SK Rakovník.

Michal Koštíř - Semický útočník pomohl dvěma brankami v důležitém zápase proti Klecanům, sestupová matematika se i díky jeho trefám pěkně zamotala.

Matěj Peterka - Také urostlý útočník z Nymburka dvakrát skóroval. Jeho dva góly pomohly k vítězství 3:0 nad Dobříší.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.06.2015 12:00 do 03.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)