SESTAVA KOLA - 24.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2017-2018

Datum kola: 03.06.2018

0

Ideální jedenáctka 24. kola městského přeboru byla zveřejněna. K dispozici je samozřejmě také anketa o hráče kola. Hlasovat můžete až do středečního poledne.

Marcel Veber (Vochov) – Veber v bráně jen zaskakoval a o to je jeho výkon proti Zruči obdivuhodnější. V první půli totiž pochytal soupeři řadu šancí a udržel Vochov ve hře o důležité body. Ty nakonec domácí získali, ve druhém dějství už totiž byli lepší oni a na rozdíl od soupeře své příležitosti dokázali proměnit.

Luděk Rous (Smíchov) – Smíchov přivezl tři body ze hřiště Unionu. Gólem se na tom podílel i sváteční střelec Rous, který se prosadil tečovanou střelou z přímého kopu.

Ladislav Rout (Smíchov) – Další smíchovský hráč otevřel skóre zápasu nechytatelnou střelou už ve 2. minutě.

Ondřej Žák (Slovan) – Na jaře výborně hrající bek Slovanu držel defenzivu svého týmu také v duelu na Rapidu.

Michal Ráb (Slovan) – Ráb nasměroval Slovan k vítězství úvodním gólem zápasu.

Lukáš Mareška (Slovan) – A do třetice hráč Slovanu, tentokrát kapitán, který dirigoval hru svého týmu ze středu hřiště.

Martin Furár (Hradiště) – Na Martina Furára se mohou v Hradišti spolehnout. Proti Chrástu se trefil hlavičkou po rohu.

Tomáš Pekník (Košutka B) – Košutka vydřela proti Dýšině veledůležité dva body. Do penalt zápas poslal trefou v poslední minutě Pekník.

Kamil Kuncl (Černice B) – Černice zvítězily 4:1 ve Starém Plzenci. Kuncl se na tom podílel dvěma góly.

Jan Fiala (Vochov) – Mladý útočník Vochova sestřelil favorizované béčko Zruče hattrickem!

Václav Krliš (Hradiště) – Proti Chrástu zvýšil vedení Tornáda na 2:0. Hosté už dokázali jen snížit.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.06.2018 23:11 do 06.06.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)