SESTAVA KOLA - 24.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Datum kola: 03.06.2018

0

Ideální jedenáctka 24. kola soutěže je na svém místě. Nezapomeňte, že až do středečního poledne můžete opět hlasovat pro svého favorita v anketě Hráč kola.

David Paidar (Klenčí) – Paidar se sice podepsal pod úvodní gól zápasu, který inkasoval už ve 2. minutě. Další míč už však za svá záda nepustil, v závěru svůj tým podržel při šanci Poláka a následně zaúřadoval i v penaltovém rozstřelu, v němž pomohl Klenčí získat důležitý bod navíc.

Denis Drudík (Staňkov) – Mladík v obraně Staňkova si počíná jako zkušený mazák. Proti Horšovskému Týnu se prosadil i střelecky.

Ondřej Suchý (Planá) – Gól vstřelil i kapitán Plané Suchý. Jeho tým nakonec zvítězil nad Kdyní 5:2.

Bohuslav Soukup (Chodová Planá) – Soukup srovnával v utkání s Kozolupy na 2:2 a pomohl tak Chodové Plané alespoň k bodu.

Tomáš Mastný (Koloveč) – Dalším obráncem, který se zapsal mezi střelce, je Tomáš Mastný z Kolovče. Proti Bělé srovnával na 2:2 a v penaltovém rozstřelu nakonec jeho tým získal i bod navíc.

Dominik Sovka (Planá) – Planá rozhodla duel s Kdyní pěti góly v první půli. Dva z nich vstřelil Sovka.

Jakub Čech (Kozolupy) – Čech se dvakrát trefil na hřišti Chodové Plané, kde jeho Kozolupy po remíze 3:3 vyhrály na penalty. Výstavní byl především jeho zásah na 3:3, z trestného kopu vymetl šibenici.

Václav Landrgott (Bělá) – Také Landrgott se trefil dvakrát. Díky němu si Bělá odvezla z Kolovče alespoň bod.

Tomáš Tlustý (Staňkov) – Nejlepší střelec soutěže v podstatě sám srazil na kolena Horšovský Týn. K výhře Staňkova 5:0 přispěl hned čtyřmi trefami a je kanonýrem kola.

Pavel Chval (Chodová Planá) – Chodové Plané se v pravou chvíli rozstřílel Pavel Chval. Do sítě Kozolup zamířil přesně dvakrát.

Milan Obdržálek (Meclov) – Meclov srazil bojovníky z Boru třemi góly ve druhé půli. Dva z nich zaznamenal Obdržálek.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.06.2018 22:46 do 06.06.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)