SESTAVA KOLA - 17.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2017-2018

Datum kola: 29.04.2018

0

S mírným zpožděním přinášíme sestavu kola III. třídy. Hlasování bude prodlouženo do čtvrtka 20:00 hod. Omlouváme se za chybně uvedený post stopera. Místo Františka Laubera z Chrášťan si nominaci vysloužil Jiří Lauber ze Sýkořice, avšak byl špatně uveden. Hlasy jsou tedy platné pro Jiřího a ještě jednou se omlouváme zejména do Sýkořice.

POZOR! V animaci sestavy kola je sice František Lauber z Chrášťan, ale byl chybně uveden. Místo něj patří místo v sestavě Jiřímu Lauberovi ze Sýkořice, tudíž hlasy jdou právě jemu. Omluva míří jak do Chrášťan, tak i do Sýkořice.

3-4-3:

Jiří Kopernciký (Roztoky) - V Šanově to měli jeho spoluhráči těžké, on však v důležitých chvilích podržel.

Tomáš Bohatý (Řevničov) - Dalším výborným výkonem v obraně přispěla opora zadních řad ke třem bodům.

Jiří Lauber (Sýkořice) - Nejlepší hráč Sýkořice v zápase proti Baníku, hosté o výhře rozhodovaly z penalty.

Martin Amler (Janov) - Hráč minulého kola opět vzadu vynikal.

Lukáš Hanzl (Chrášťany) - Celý zápas bojoval a dřel, odměnou mu byl v poslední minutě gól.

Tomáš Cafourek (Šanov) - Další zápas, kdy Šanov sahal po bodech. Tomáš odehrál výborné utkání, body ale jeho tým nebral.

Slavomír Vachtl (Oráčov) - Kapitán Oráčova zaznamenal dvě trefy, které znamenaly poločasové vedení. Branov ale zápas otočil.

Tomáš Krátký (Branov) - Jeho dvě branky přinesly obrat s Oráčovem a zisk tří bodů.

Marek Bradáč (Janov) - Druhý hráč Janova, kterému se zápas povedl. V Čisté zaznamenal jednu branku a byl pro soupeře neustálou hrozbou.

Jan Husák (Řevničov) - Sám sestřelil Chrášťany čtyřmi góly!

István Takács (Šanov) - Roztoky ho jednou neuhlídaly, dařilo se mu v dalším po sobě jdoucím zápase.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.05.2018 16:40 do 03.05.2018 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)