SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , 2017-2018

Datum kola: 13.11.2017

0
Týmová spolupráce znamená týmové ceny! Podpořte svého spoluhráče nebo kamaráda a získejte kromě individuální cen také odměnu pro váš klub! Partnerem ankety je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz , která připravila opravdu parádní ceny.

Patrik Benda (Lom u Tachova)- Gólman lídra tabulky podává na svém postu rozhodně nejstabilnější výkony soutěže, v několika utkáních se Lomští mohli spolehnout na jeho jisté výkony, v pěti utkáních navíc dokázal vychytat čisté konto.

 
Josef Zivčák (Chodský Újezd)- V letošní sezóně oslavil padesáté narozeniny, ale na hřišti to není vůbec znát. Svou kvalitou a zkušenostmi je to stále opora obrany Chodského Újezdu.


Pavel Flíček (Kšice)
- Největším přínosem pro tým Kšic byl rozhodně návrat tohoto obránce z Částkova, který dokázal tým Kšic vyhecovat k lepším výkonům i v kabině zlepšit přístup k utkáním. 

David Nový (Kostelec) -Obránce Kostelce dokázal svými góly a nahrávkami přispět k mnoha bodům svého týmu. Navíc podává v týmu nejvyrovnanější výkony.

 

Ondřej Šebor (Tisová)- Záložník Tisové na svém postu několikrát pomohl týmu ke skvělým výkonům. 

Radek Drozda (Černošín)- Největší dříč svého mančaftu, v každém zápase dokázal na hřišti nechat všechno a byl velkým přínosem svému týmu. 

 
Martin Hladík (Studánka)- Fotbalisté Studánky předváděli v mnoha utkáních výborné výkony, jediní dokázali obrat o body vedoucí Lom a v mnoha utkáních se mohli spolehnout na skvělé výkony svého záložníka.

Jan Bukva (Lom)- Nováček v týmu Lomu se dokázal podílet na mnohých gólech ať svými asistencemi nebo vstřelenými brankami, i díky jeho brilantním výkonům se Lom nachází na špičce tabulky. 

Miroslav Vokroj (Přimda) - Střední záložník dokázal osmi góly přispět k postavení Přimdy mezi první šestkou v tabulce. 


Petr Pikl (Chodský Újezd)- Jasná volba mezi útočníky, nejlepší střelec soutěže, vždy když Chodskému Újezdu teklo do bot, dokázal přispět gólem nebo na něj nahrát. Navíc v každém kole funguje na 100%. 

Adam Kolář (K. Lázně)- Lázeňskému týmu velmi prospěl návrat fotbalisty z Vejprnic, který se podílel na mnoha gólech svého mančaftu a i díky němu jsou Lázně po půli sezóny na třetím místě. Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 15.11.2017 12:00 do 15.01.2018 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Chodský Újezd 26 109:35 67
2 TJ Sokol Lom u Tachova 26 95:32 63
3 TJ Dynamo Studánka 25 85:41 60
4 TJ Sokol Konstantinovy Lázně 26 76:37 59
5 TJ Sokol Kšice 26 50:57 34
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Petr Pikl 31
2 Martin Stec 27
3 Jan Bukva 20
4 Dominik Bláha 19
5 Jaroslav Boček 18
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Miloslav Benda 99 61% 0
2 petr loukota 88 53% 0
3 Pavel Kotva 85 57% 0
4 Filip Bedecs 82 58% 0
5 Venca Likeš 80 60% 1
Zobrazit celou tabulku