SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

Datum kola: 05.11.2017

0
One Man Show v podání Vorla, nebo čtyři kousky vsítěné Tauberem. Mnoho zajímavých momentů a výkonů nám přineslo 13. kolo Ondrášovka Krajského přeboru a zde je k dispozici složená sestava kola.

Na půdu dosavadního lídra tabulky přijelo Sezimovo Ústí s jediným cílem, sebrat prvnímu mužstvu tabulky nějaké ty body. To se ovšem nepovedlo hlavně díky dobře chytajícímu Martinovi Blažkovi. Směrem dopředu pak hra stála na útočníkovi Michalovi Brůžkovi, který po poločasové přestávce dostal svůj tým do vedení 2:1.

Souboj tabulkových sousedů z horních pater pak skončil jednoznačným vítězstvím domácího Táborska, které Olešníku nedalo nejmenší šanci se zápasem něco udělat a to i díky dobře zorganizované a neprůstupné obraně, na které se podílel Won Che Bong Petr Zavadil. Ne nadarmo jsou tak oba borci na soupisce hráčů pro A mužstvo a jsou připraveni naskočit do FORTUNA Národní ligy.

V dalším zápase si Jindřichův Hradec hravě poradil se soupeřem na hřišti v Dačicích, kterým nadělil 6 branek, když se hned během prvních dvaceti minut o dvě branky postaral Filip Votava. Jistý výkon směrem do zadu a taky udrženou nulu si připisuje Tomáš Šenkýř, který odehrál celý zápas.

Do Protivína zajížděly tentokrát Dražice, hrál se pěkný fotbal po šancích na obou stranách, nakonec však zvedl prapor a zavelelk vítězství domácí kapitán Jaromír Vorel, který se sám postaral o obě dvě branky domácího týmu a dokázal tak dovést svůj tým k vítězství 2:1. Ze záložní řady ho pak skvěle dopňoval Jan Moravec, který odehrál dobré utkání a byl prospěšný pro tým.

Třeboň nakonec dokázala vydolovat alespoň bod, když  v 70. minutě dokázal Dominik Kodras srovnat skóre na 1:1.

Cené body z Rudolfova si odvezly Katovice, kdy svým velmi dobrým výkonem přispěl k vítězství hostující Karel Cibulka, který stihl v zápase kromě pár pěkných akcí a přihrávek také vybojovat penaltu pro svůj tým.

A nakonec tady máme střelecké představení v podání Tomáše Taubera, který na stadionu v hluboké dokázal rozvlnit síť hostů hned čyřikrát a výrazně se tak podílel na vysokém vítězství 6:0.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 07.11.2017 10:32 do 08.11.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Lom 2 7:2 6
2 FC ZVVZ Milevsko 2 4:0 6
3 FK Olešník 2 4:2 6
4 FK Slavoj Český Krumlov 2 3:1 6
5 TJ Jiskra Třeboň 2 5:2 4
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Barda 3
2 Jaroslav Bosnyak 3
3 Ondřej Otepka 3
4 Radim Štos 2
5 David Růžička 2
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Věra Hochová 9 56% 0
2 Jaroslav Kadlec 9 56% 0
3 Pavel Tauber 8 50% 0
4 Jiří Jetmar 8 50% 0
5 Venca Likeš 8 50% 0
Zobrazit celou tabulku