SESTAVA KOLA - 23.kolo Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 23.05.2015

0

Další kolo je za námi a s ním i další týden pryč. proto pro vás máme sestavu kola, tentokrát s pořadovým číslem 23. I tentokrát můžete dát hlas svému favoritovi, a dopomoct mu tak vítězství pomyslného titulu hráč kola. hlasovat můžete do úterní půlnoci. Každý hlas je pro nás důležitý. A z koho tento týden můžete vybírat? Pojďme se na to společně podívat...

Miroslav Macík - brankář Slovanu Kladno - i přes 4 obdržené branky dokázal mnoha dalším zabránit, a tak konečné skóre mohlo být ještě vyšší. I když byl v 70. minutě vystřídán, a zápas tak nedohrál celý, naší nominaci si zaslouží.

Michal Propílek - obránce Brandýsku - v zápase předvedl velmi zodpovědný výkon a byl auterem druhé branky na 2:1.

Jan Zeman - z týmu TJ Baník Švermov - Střelec jediné branky Švermova už ze 6 minuty utkání

Tomáš Ferneza z Kročehlav - Střelec druhé vyrovnávací branky z 89. minuty a také první penalty.

Pavel Salyuk z týmu SK Velké Přítočno - Střelec jediné vyrovnávací branky Přítočna z 55. minuty utkání

Martin Kozel z týmu SK Družec - Autor první branky Družce hned z první minuty zápasu. Krásnou střelou do šibenice poslal svůj tým do vedení 1:0 a na další dvě branky přihrál.

Jiří Kubát z Hostouně - Svojí nominaci si zaslouží  za skvělou střeleckou mušku, trefil se hned 3x a za poctivě odmakaný zápas.

Miroslav Slanina z TJ Sokol Hostouň B  - Druhý z útočné  dvojce Hostouně, který také zaznamenal 2 trefy, a společně s Kubátem zápas poctivě odmakal.

Jan Heller - útočník z Kamenných Žehrovic - autor dvou branek. čímž se výrazně  podílel na vítězství Kamenných Žehrovic nad Velkým Přítočnem 1:3.

Radek Rác - útočník Slovanu Kladno - Neustále zaměstnával obranu soupeře. hrál pěkný fotbal.

Senad Sejtarija - útočník Baníku Libušín který v zápase vstřelil 5 branek a na další dvě přihrál.

Z této jedenáctky můžete vybírat svého hráče 23. kola. Využijte této příležitosti a dejte hlas svému favoritovi. Třeba zrovna ten váš hlas rozhodne o tom kdo vyhraje a s kým si pak na našich stránkách budete moct přečíst rozhovor. Hlasovat můžete do úterní půlnoci. výsledek se pak dozvíte následující den.

Hlasovat pro hráče můžete od 25.05.2015 12:00 do 26.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)