SESTAVA KOLA - 4.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2017-2018

Datum kola: 17.09.2017

0

V rámci informačního servisu z plzeňského městského přeboru Vám přinášíme také sestavu kola. V ní najdete zástupce sedmi týmů a samozřejmě můžete hlasovat i pro hráče kola!

Jan Kokoška (Spartak Chrást) – Chrást disponoval po třech kolech hrozivým skóre 0:12 a neměl na kontě jediný bod. V Dýšině však zvítězil, k čemuž přispěl kvalitním výkonem i brankář Kokoška, jenž udržel čisté konto a několikrát svůj tým podržel.

Adam Paum (SK Vochov) – Paum přispěl svým dílem k velmi dobrému výkonu Vochova na hřišti Košutky.

Jiří Ranc (Spartak Chrást) – Veterán, jenž už nastupuje spíše jen za starou gardu, pomohl Chrástu z pozice předstopera. Obranu, která poprvé v sezóně udržela čisté konto, výborně dirigoval a svým spoluhráčům rozdával přesné přihrávky.

Lukáš Mareška (Slovan Plzeň) – Kapitán Slovanu byl jednou z klíčových postav mužstva v duelu v Hradišti. Ve druhé půli proměnil dva pokutové kopy.

Erik Mirga (SK Vochov) – Aktivním výkonem přispěl k výhře Vochova 4:2 na půdě Košutky.

Petr Sedláček (Smíchov Plzeň) – Ze středu zálohy dirigoval hru lídra tabulky, který přehrál Černice B.

Jan Šlauf (Sokol Druztová) – Jeden z tahounů Druztové ve vítězném utkání proti Zruči B. Navíc proměnil penaltu.

Filip Vajskerb (Plzeň-Litice) – Hrdina utkání Litic proti Starému Plzenci. Do hry přišel až ve druhé půli, ale zápas rozhodl dvěma krásnými góly.

Martin Klement (SK Vochov) – Dvěma góly přispěl k vítězství Vochova na Košutce.

Tomáš Knapp (Smíchov Plzeň) – Při výhře Smíchova nad Černicemi B 2:0 zaznamenal oba zásahy svého týmu.

Tomáš Janoch (Rapid Plzeň B) – Další dvougólový střelec. Svými zásahy v první půli načal pětigólovou kanonádu Rapidu na hřišti Unionu.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.09.2017 20:38 do 20.09.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)