SESTAVA KOLA - 1.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

Datum kola: 13.08.2017

0

A máme tu první sestavu kola nové sezóny! Hlasujte klasicky do středečního poledne.

Brankář:

Martin Wohlmuth, FC Rokycany B

Brankář Rokycan vychytal svému týmu výhru ve Svéradicích. Svůj výkon podtrhl čistým kontem.

Obránci:

Jiří Bárta, TJ Start Tlumačov

Levý bek Tlumačova nenechal projít přes svou stranu téměř žádný balón, a navíc svůj výkon korunoval brankou na 2:0.

Marek Šafanda, FK Nepomuk

Nepomucký obránce si splnil své obranné povinnosti na jedničku. V útoku ale také nezahálel, nejprve vyslal do úniku Barana a o chvíli později sám skóroval.

Roman Kába, FK Svéradice

Dobrý zápas odehrál hráč Svéradic Roman Kába v utkání proti rokycanskému béčku.

Záložníci:

Josef Nauš, FK Horažďovice

Horažďovický kapitán pečetil dvěma zásahy výhru nad Chlumčany.

Jaromír Šimr, SK Plzeň – Bukovec

Plzeňský záložník byl v zápase na půdě Křimic hodně vidět. Navíc vstřelil jednu branku.

Martin Zítek, SSK Bolevec

Boleveský hráč naskočil do utkání v 53. minutě a výrazně oživil hru svého týmu. V 75. minutě zvyšoval vedení na 2:0.

Libor Kovařík, TJ Košutka Plzeň

Dvoubrankový střelec Košutky do sítě Kralovic. K bodovému zisku ale jeho dvě branky bohužel nestačily.

Útočníci:

Michal Bublík, SSK Bolevec

Vybojoval i to, co už se zdálo být ztracené. Kmital, jak dopředu, tak dozadu. Přesným centrem asistoval na druhý gól svého týmu.

Jaroslav Pretzelmayer, TJ Sokol Mochtín

Rychlonohé útočné eso Mochtína předvedla skvělý sprint s míčem na noze a vstřelilo vítěznou branku svého týmu.

Jan Lavička, TJ Sokol Kralovice

Kralovický kanonýr zachoval v 84. minutě na Košutce klidnou hlavu a svůj samostatný únik přetavil ve vítězný gól.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.08.2017 10:08 do 16.08.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)