SESTAVA KOLA - 2.kolo MSFL , 2017-2018

Datum kola: 13.08.2017

0

Druhé kolo za námi a opět je tu i sestava kola. Do té se tentokrát dostali zástupci Valašského Meziříčí, Kroměříže, Prostějova, Mohelnice, Velkého Meziříčí, Petřkovic a HFK Olomouc. Jediný Neubert z Kroměříže se dostal i podruhé v této sezóně do nejlepší jedenáctky.

VLASTIMIL TROCHTA Nahradil již Kofroně v Uničově, kdy jednička Kroměříže musela nuceně střídat a utkání tam zvládl v pohodě dochytat. Tentokrát stál mezi tyčemi od začátku a udržel čisté konto při výhře 1:0 nad Hulínem.

TOMÁŠ MATOUŠEK Kapitán Kroměříže pomohl svému brankáři k čistému kontu dobrým výkonem.

MICHAEL SEČKÁŘ Krajní obránce nahrál na první důležitou branku, navíc jeho tým neinkasoval.

MARTIN VÁCLAVEK Valašské Meziříčí si připsalo první body a tento hráč na tom má podíl jak směrem dozadu, tak tím, že vstřelil vítěznou branku v poslední minutě.

DAVID BAČA Při absenci Romana Kuby navlékl kapitánskou pásku a jako kapitán se i zachoval, když v první nastavené minutě vyrovnal střelou z vápna.

PETR DOLEJŠ Hodně trápil defenzivu Uničova. Dal i připravil gól. Navíc nachystal několik dalších dobrých šancí.

RADIM BARANEK Dal dvě branky v domácím utkání Petřkovic, pokaždé ale pouze snižoval na rozdíl jedné branky a při prohře 2:3 tak jeho góly byly málo.

JAN ŠTEIGL Dal uklidňující branku na 2:0. Prostějov celkově hrozil po krajích hřiště.

MAREK BANÁSIK Nastoupil až na začátku druhé půle, ale oživil hru a dal gól.

MARTIN NEUBERT Prožívá dobrý vstup do sezóny. Dobrý výkon v Uničově, i nyní doma s Hulínem, který korunoval jediným gólem zápasu.

PAVEL SIMR Dal dvě branky do sítě Uničova. A dělal jeho obraně problémy.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.08.2017 14:23 do 16.08.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)