SESTAVA KOLA - 21.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 14.05.2017

0
Jednadvacáté kolo nabídlo 24 branek o které se podělil stejný počet střelců, dva brankáři dokázali udržet čistá konta
Dudák Jakub (TJ Sokol Kamenný Újezd)

Zejména ve druhé půli musel být neustále v pozoru a likvidovat šance svinenských. Kapituloval jen jednou a mohl slavit výhru. Byl i jedním z hráčů utkání.

Dibďák Tomáš (FK Dynymo Vyšší Brod)

Jen pár chvil před závěrečným hvizdem rozvlnil síť, otočil zápas a rozhodl o výhře 3:2.

Špale Pavel (Sokol Suchdol nad Lužnicí)

Krátce po zahájení druhé půle vstřelil vedoucí gól. Po druhé za sebou byl zvolen jedním z hráčů utkání.

Holas Tomáš (TJ Sokol Chvalšiny)

Nejen, že vstřelil branku, která znamenala bod z venku za remízu 1:1, ale byl i jedním z hráčů zápasu.

Hurný Marian (FC Mariner Bavorovice)

Chvíli poté co Olešnice snížila vrátil Marineru dvoubrankové vedení a klid na kopačky. Jeden z hráčů zápasu.

Dudla Václav (Vltavan Loučovice)

V závěru zápasu pečetil na konečných 0:3. Nejen díky tomu byl zvolen hráčem zápasu.

Micák Patrik (FK Spartak Kaplice)

Jen dvě minuty po zvýšení Suchdola na 2:0 přidal kontaktní branku a zahájil tím úspěšnou stíhací jízdu.

Fencl Jan (TJ Slavoj Ledenice)

K nečekané výhře na půdě favorita přispěl asistencí u vítězné branky a druhý uklidňující gól po pár minutách sám přidal. Byl i jedním z hráčů zápasu.

Hanzal Michal (TJ Sokol Olešnice)

Stál ve správný čas na správném místě a krátce po zahájení druhé půle přidal kontaktní gól. Na body to však nestačilo.

Winkler Lukáš (TJ Slavoj Ledenice)

Poprvé na jaře se střelecky prosadil. I za cenu sebeobětování vsítil vítěznou branku na půdě favorita.

Moudrý Josef (TJ Dříteň)

Hned po šesti minutách pobytu na hřišti mohl slavit vstřelenou brankou. Za svou snahu a naběhané kilometry byl zvolen hráčem zápasu.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.05.2017 23:54 do 17.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)