SESTAVA KOLA - 17.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2016-2017

Datum kola: 13.05.2017

0

Do konce zbývá pět kol, znamená to, že máme za sebou již 17. kolo a s jeho koncem přichází na řadu sestava toho nejlepšího, co okresní přebor o víkendu nabídl!

Brankář:

Jaroslav Černý, FK Nová Ves - Brloh B

Kromě jednoho gólu, který nemohl chytit, zneškodnil všechny šance domácích Malont.

Obránci:

Aleš Kvasnička, TJ Smrčina Horní Planá

Aleš Kvasnička otevřel skóre proti Křemži pěknou střelou levačkou a celý zápas hrál výborně.

Jan Houska, TJ Dynamo Světlík

V Kájově podal výborný výkon. V průběhu zápasu se přesunul na zálohu a v závěru snižoval z přímého kopu parádní střelou na 2:3.

Tomáš Komžák, TJ Smrčina Horní Planá

Mladý bek Horní Plané podává výborné výkony, nejinak tomu bylo ani s Křemží...

Záložníci:

Lukáš Plosz, FK Dolní Dvořiště

Jarní posila Dolního Dvořiště předvedla v Přídolí skvělý výkon. Plosz dokonce vstřelil gól, když byl faulován ve vápně a nařízenou penaltu sám proměnil.

Radovan Kaprál, Sokol Křemže

Skvělý výkon předvedl v Horní Plané Kaprál z Křemže. Dal dva góly během jedné minuty, čímž dal naději Sokolu na bodový zisk. Ta nakonec zhasla a body zůstali doma.

Vít Ohnsorg, SK Zlatá Koruna

Záložník Zlaté Koruny podal tradičně skvělý výkon. Většina útočných akcí šla právě po jeho přihrávkách. Slámovi nahrával na jediný gól Zlaté Koruny.

Tadeáš Zeman, FK Dolní Dvořiště

Zemana nominoval spoluhráč za jeho obětavý výkon.

Útočníci:

Tomáš Pavlík, FC Šumava Frymburk B

Mladičký útočník Frymburku dělal velké problémy obraně Zlaté Koruny. V 79. minutě dal vítězný gól a postaral se o překvapení jara.

Ondřej Dědič, TJ Dynamo Světlík

Dědič hrál s velkým nasazením a chutí. Svůj výkon korunoval pěknou střelou na bližší tyč.

Mykola Kravets, TJ Sokol Přídolí

I když jeho tým podlehl Dvořišti 0:4, tak Kravets předvedl skvělý výkon a dělal velký průvan v dolnodvorské obraně. Jediné, co tomu chybělo, byla branka.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.05.2017 19:05 do 17.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)