SESTAVA KOLA - 23.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 30.04.2017

1

Nepolisy těžily z dobrého vstupu do zápasu, když se i díky trefě Jaroslava Vaníčka ujaly vedení 2:0. Ve druhé půli domácí polevili a jednou inkasovali. V závěru ale nakonec i díky brankáři Janu Markovi své těsně vedení udrželi.

Kunčice učinily kroky za výhrou zejména ve druhém poločase, kdy vstřelily čtyři góly. Jednou se trefil Tomáš Zákravský, dvě branky vsítil Pavel Kuta.

Černilov přehrál Nový Hradec díky dvěma gólům Tomáše Matouška, na které hosté našli jedinou odpověď. Ve druhé půli pojistil výsledek Jan Žaba.

Vrchlabí předvedlo další dominantní výkon, který vyústil ve výhru 6:1 nad Týništěm. Díky dvěma gólům Milana Tomčíka se Vrchlabí ještě v první půli ujalo vedení 3:1.

Náchodští těžili v zápase s Tatranem z vlastní rychlosti a chyb soupeře. I díky tomu se dvakrát prosadil Stanislav Hanel, který přispěl k výhře 4:1.

Roudnice zvládla zápas s Úpicí poměrem 3:1. Na výhře se dvěma góly podílel Lukáš Stoszek

Sobotka dvěma slepenými góly v prvním poločase nakročila za výhrou. Vítěznou branku si nakonec připsal střelec druhého soboteckého gólu, Dan Wojcik.

Třebeš zvládla zápas s Trutnovem 4:2. Výrazný gólový příspěvek zaznamenal střelec hattricku, Jakub Zeman.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.05.2017 12:25 do 03.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)