SESTAVA KOLA - 17.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2016-2017

0

Sestava kola je tu - hlasujte!

Lukáš Červený prokázal, že i v patnácti letech se dá chytat krajský přebor, a svým výkonem si vysloužil čisté konto a nominaci do naší ankety.

Stanislav Turek uhlídal kanonýra Rozvadova Lukáše Čížka a jeho spolehlivý výkon ocenil i Václav Uzlík, kterého s trochou nadsázky právě Turek odsunul na lavičku náhradníků.

Lukáš Brož vedl Rokycany proti Zruči na hřiště jako kapitán a jako kapitán vzal také ve druhém poločase odpovědnost na sebe a po rohovém kopu se prosadil hlavou.

David Humpál si své trefy schovává na důležité momenty, jako byl zápas Bolevce proti Rapidu. Jeho jediná branka znamenala vítězství 1:0.

Adam Kolář byl proti Domažlicím v útoku nezastavitelný, s jeho rychlými nohami měli obránci soupeře velké problémy a nejednou z toho byla slibná šance.

Radoslav Dyk, nová zimní posila Baníku, ukázala, že její přínos pro tým Stříbra bude nezpochybnitelný a svým výkonem se vystřelila až sem.

Marek Vohrna vstřelil proti Stříbru dvě branky a nebyl daleko ani kompletaci hattricku.

Vojtěch Koželuh se jednou brankou podílel na remíze 2:2 proti Svéradicím, jeho obětavost a dravost ale byla na hřišti cítit.

Martin Fryček zachránil Zruč od prohry za pět minut dvanáct, resp. v 88. minutě, kdy srovnal na 2:2 a poslal zápas do penalt.

Roman Kába se proti Lubům trefil výstavně a i on měl podíl na prvních jarních bodech svého celku.

Pavel Bešta zaznamenal o víkendu dvě trefy a ukázal, že ho gólový instinkt přes zimu neopustil.

Hlasovat pro hráče můžete od 20.03.2017 20:11 do 22.03.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)