SESTAVA KOLA - 17.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 19.03.2017

0

Náchod jedním gólem útočníka Jimmyho zdolal Černilov. Těsné výhře pomohl i gólman Vojtěch Ruffer, který několika přesnými zákroky podržel svůj tým.

Vysokou výhru si připsalo Týniště, které porazilo hradeckou Lokomotivu vysoko 1:6. Mezi střelce se zapsal i obránce Petr Pokorný, na kterého později navázal autor vítězné branky Radek Mládek a střelec Martin Matoušek.

Velký výsledek uhrálo i Vrchlabí, které porazilo Bílou Třemešnou 6:2. K vysokému skóre pomohl svým gólem Lukáš Hájek, nejvýraznější příspěvek měl Petr Žďárský, který se trefil čtyřikrát.

Nepolisy ve druhém poločase ztrácely na Sobotku dva góly, díky trefám Michala Masáka ale vyrovnaly, a nakonec zvítězily v rozstřelu.

Roudnice zvládla domácí zápas s Kunčicemi díky dvěma aktivním střelcům. Dva góly si na své střelecké účty připsal Tomáš Kučera i Ondřej Kmoníček.

Třebeš porazila Třebechovice poměrem 3:1. Výsledek ve druhém poločase pojišťoval záložník Michal Kincl.

Hlasovat pro hráče můžete od 20.03.2017 12:27 do 22.03.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)