SESTAVA KOLA - 13.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 06.11.2016

0

Hradecká Lokomotiva sice podlehla Kunčicím 2:1, hostující brankář Ivo Beránek si připsal několik dobrých zákroků, díky kterým mohla Lokomotiva živit naději na vyrovnání. I Kunčice se ale prezentovaly dobrou obrannou hrou, jejíž součástí byl mladý obránce Dominik Šolc

Nepolisy dokázaly zvítězit na hřišti Náchoda díky úvodní brance René Chaloupky i dvěma trefám Lukáše Pánka.

Úpice zvítězila na hřišti Sobotky těsně 1:2. Hosté si během zápasu vytvořili řadu šancí, nakonec je ale zachránila až proměněná penalta Ondřeje Biedermana

Fotbalisté Tatranu Hostinné se na hřišti Třebechovic předvedli aktivní hrou, kterou potvrdili pěti vstřelenými góly. Na výhře 1:5 se spolu s dvougólovým Martinem Jakoubkem podílel i Josef Marek, autor branky a asistence.

Vrchlabí přehrálo Třebeš 4:1 i díky brzkému gólu Daniela Mejvalda, který se trefil už ve třetí minutě.

Nový Hradec si připsal další vítězství, když porazil Týniště 3:0. Na výhře se podílel střelec posledních týdnů Martin Šmíd, který se trefil třikrát.

Roudnice si poradila s Bílou Třemešnou jasně 4:0. Na výsledku se velkou měrou podílel Tomáš Kučera, který se trefil třikrát.

Černilov sice ve druhém poločase dovolil soupeři z Trutnova, aby se dotáhl na rozdíl jediného gólu, domácí i tak své vedení udrželi. Výhru 4:3 podpořil čtyřmi góly Tomáš Markovič

Hlasovat pro hráče můžete od 07.11.2016 12:59 do 09.11.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)