SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 17.05.2015

0

Vyberete si svého favorita z ideální jedenáctky kola a dáte mu svůj hlas?

O vaše hlasy se bude ucházet těchto jedenáct hráčů, kteří v minulém kole zazářili a vybojovali si místo v sestavě kola:

Brankář Pavel Josefík v prvním poločase podržel Horní Stropnici proti Nové Vsi a nakonec vychytal vítězství 4:1.

Karel Vácha v hlubockém dresu ukázal, jak by se měli na hřišti rvát o výsledek mladší hráči.

Filip Červený byl nejlepším hráčem Mladého a brankou mírnil porážku svého týmu.

Jan Bobek zachránil Lokádě bod svým gólem v závěru, dobře odehrál celý zápas.

Marek Brabec se vrátil do sestavy Jankov/Dubné a hned to oslavil vstřelenou brankou do sítě Lokomotivy.

Vítězslav Jelínek - kapitán Nových Hradů nasměroval svou brankou tým za vítězstvím proti Rudolfovu.

Tomáš Valta naskočil za Čtyrák až k druhému poločasu. Měl za sebou utkání za áčko, ale přesto měl dost sil, aby svým skvělým výkonem přispěl k obratu a zajistil si místo v sestavě kola OP.

Petr Suchan měl nejvýraznější podíl na bodovém zisku Chrášťan. Uprostřed hřiště toho spoustu naběhal, bojoval, k tomu přidal dva krásné góly.

Pavel Vajgel poslal Borek proti Č. Dvorům do vedení, odehrál kvalitní utkání.

Michal Mrkos dvěma brankami zatížil konto Chrášťan, stačilo to nakonec jen na bod.

Vlastimil Bašta se na jaře prezentuje stálými dobrými výkony, tentokrát sice za Stropnici neskóroval, ale zato si připsal po samostatných akcích dvě nezištné gólové přihrávky do pozic, ze kterých skutečně nešlo nedat branku.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)