SESTAVA KOLA - 24.kolo Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 04.06.2016

0

Další, tentokrát už 24., kolo krajského přeboru je za námi a my vám jako vždy přinášíme ideální jedenáctku z uplynulých víkendových bojů, ze které vaše hlasy vyberou nejlepšího hráče kola. Hlasovat můžete až do středečního poledne.

Martin Zahrádka - brankář Chodova podal výborný výkon a v brance se rozhodně nenudil. I přes nespočet střel ale dokázal udržet čisté konto a pomoc svému týmu k vítězství nad Toužimí

Jaroslav Kovařík - obránce Mariánských Lázní hrál výborně v defenzivě a navíc podpořil vítězství nad Hvězdou dvěma přesnými zásahy do černého

Josef Vican - skvělý výkon v podání Vicana přinesl Novému Sedlu dva body proti Citicím. Ke kvalitnímu výkonu navíc přidal jednu branku

Michal Šiška - hrál bezchybně a svým poctivým výkonem pomohl Lokomotive k veledůležitým třem bodům a čistému kontu

Ondřej Nýber - Ostrov se výrazně přiblížil k postupu do divize a podíl na tom má také Nýber, který předvedl opět skvělý výkon podpořený dvěma góly do sítě Nejdku

Pavel Veselý - záložník Lomnice vstřelil dvě branky do sítě FC Cheb a podílel se velkou měrou na vítězství 5:3. K tomu přidal i bezchybný výkon a o nominaci bylo jasno

Tomáš Bereczký - Březová rozdrtila Kynšperk 23:1 během šedesáti minut. Z toho dal Bereczký osm branek. Ano, čtete dobře...osm. Z toho čtyři v rozmezí sedmi minut

Jakub Rau - na hřišti běhal, byl agresivní, napadal a navíc dával svým spoluhráčům přesné balóny. K tomu přidal jednu branku a společně s chodovskými spoluhráči se radoval ze tří bodů

Patrik Luksch - hrál opravu skvěle a byl to jeden z jeho nejlepších výkonů v sezoně. Také přišel v pravý čas. Dvě kola před koncem má Ostrov postup ve svých rukách a může už o víkendu rozhodnout

Tomáš Kabelák - útočník Viktorky vstřelil dvě branky a velkou měrou se podílel na vítězství 8:1 nad Hvězdou

Roman Domin - do sítě Kynšperka vstřelil čtyři branky. Mohl jich přidat víc, jenže utkání v 60. minutě skončilo

Hlasovat pro hráče můžete od 06.06.2016 16:02 do 08.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)