SESTAVA KOLA - 17.kolo Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 07.05.2016

0

17. kola IV.A třídy přineslo několik zajímavých událostí. Dva zápasy skončily vysokým rozdílem, Zdejcina vyhrála doma nad Všeradicema 9:1 , Tetín B porazil na domácím hřišti Liteň 10:3 . V zápase Vižina-Osov rozhodčí vytáhl žutou kartu SEDMKRÁT . A utkání Chrustenice - Chyňava B skončilo remízou 1:1 . Nominace do sestavy kola byla na rozhodování v některých případech velmi těžká, jak jsme ji nakonec poskládali se koukněte zde.

BRANKÁŘ:

Martin Šafránek:

Brankář prvního týmu tabulky. V posledním zápase vychytal několik gólových šancí a pomohl tak k vítězství svého týmu.

OBRÁNCI:

Radim Onderka:

Tetínský obránce odehrál pouze první poločas, ale i tak dokázal vstřelit jednu z deseti branek domácích.

Josef Špringl:

Utkání Chrustenice - Chyňava B skončilo remízou, první branka zápasu padla ve 44. minutě a vstřelil ji domácí Špringl.

Radek Lepič:

Chyňavský obránce a kapitán, v zápase s Chrustenicema zabránil několika brankovým šancím a i díky němu zápas skončil remízou 1:1 .

Jan Šmejkal:

Obránce z Osova, jediný hráč z týmu, který v posledním utkání dokázal vstřelit branku.

ZÁLOŽNÍCI:

Miroslav Záruba:

Záruba v posledním utkání vstřelil branku a dopomohl tak týmu k vítězství.

Jiří Roll:

Jeden z nejvýraznějších hráčů na hřišti, v posledním zápase byl opět velmi vidět a svýma zákrkokama zastavil nejednu šanci na gól soupeřů. Jeho nominace je zasloužená.

Martin Krtek:

Tetínský záložník, v 17.kole vstřelil tři branky a zapsal si tak hattrick.

David Cvoreň:

Vižina nesehrála úplně dobré utkání, nejprve prohrávali, poté to dlouho vypadalo na remízu, v 70. minutě ale Cvoreň vstřelil vítěžný gól a i díky jeho přičinění Vižina vyhrála 2:1 .

ÚTOČNÍCI:

Milan Chovančík:

V domácím zápase proti týmu Všeradice B vstřelil čtyři branky, zapsal si tak svůj další hattrick, nominace do sestavy kola byla velmi zasloužená.

Jakub Čmelík:

Proti Litni se v domácím utkání trefil do sítě soupeře hned pětkrát, nominace do sestavy kola byla v jeho případě také jasná volby.

Hlasovat pro hráče můžete od 10.05.2016 09:28 do 11.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)