SESTAVA KOLA - 24.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 08.05.2016

0

Výběr sestavy kola tentokrát nebyl vůbec jednoduchý, neboť střelecký prach došel v mnoha týmech. Přitom nedávno jsme zde měli jev, kdy se hned šestice dokázala trefit minimálně dvakrát. Že by se do hlav hráčů dostávala důležitost posledních kol? Zvolili jsme tentokrát sestavu 3:5:2, ze které můžete vybírat svého favorita. Hlasy lze zasílat každou hodinu až do středečního poledne!

Brankář

Miroslav Jirkal - Syn známého trenéra a nyní experta ve studiu zápasů Champions League byl hlavním strůjcem vítězství Olešníku nad silným Rudolfovem. Zejména druhý poločas měl hodně práce a dokázal si poradit i s přímým kopem Radima Pouzara v poslední minutě

Obrana

Tomáš Antoš - Obránce Hluboké se opět připomněl brankou a svými útočnými choutky neustále proháněl tým Prachatic. I díky jeho zásluze si Hluboká odvezla z Prachatic vysokou výhru 5:0

Václav Podroužek - Obránce Želče odehrál dobré utkání, které navíc okořenil dvěma góly z penalty. Stal se tak jediným hráčem, který vstřelil dvě branky

Petr Janošík - Spoluhráč Václava Podroužka se dostal do vynikající formy a to nejen herní, ale také střelecké. Ze zadních řad se prosadil dvě kola po sobě

Záloha

Dominik Smutný - Mladý záložník Dražic vsítil důležitou uklidňující branku proti Plané. Dražice i díky němu mohou nadále pomýšlet na záchranu

Jindřich Lukáš - Kapitán Veselí sice nedokázal dovézt svůj tým k bodu na hřišti druhých Katovic, ale jeho gól znamenal zdramatizování zápasu a pořádně zatopil domácím favoritům. Jeho zkušenosti jsou pro mladý tým Veselí velice potřebné

Tomáš Mazouch - Gólostroj 24. kola! Hattrickem se blýskl v utkání proti Oseku. Soběslav díky jeho třem brankám vyhrála kanonádou 6:0

Luboš Červenka - Rychlonohý záložník Olešníku dělal po celý zápas problémy rudolfovským hráčům. Jeho fyzický fond je neuvěřitelný - jedinou branku utkání vstřelil po sprintu přes celé hřiště, když dostal perfektní míč od Dudka a chytrým obloučkem skóroval

Jiří Hrbáč - Další z hráčů, kteří v tomto kole nebodovali, ale svým výkonem si o sestavu kola rozhodně řekl. Jeho myšlení na hřišti dělalo hru Rudolfova

Útok

Jiří Šmídmajer - Navrátilec v sestavě Soběslavi se ukázal ve skvělém světle. Opět si náramně rozumněl s kolegou Dvořákem a nejen, že gól vstřelil, ale taktéž i připravil

Robin Štolba - Gól sice nedal, ale po půlroční pauze nastoupil k zápasu a hned ho čekalo 90 minut na hřišti Písku (nutno dodat, že je stále zraněn). Svým výkonem rozhodně nezklamal a ukázal, že pro tým je i v případě zranění velmi potřebný

Hlasovat pro hráče můžete od 09.05.2016 12:39 do 11.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)