SESTAVA KOLA - 17.kolo Středočeský | Mělník | III. třída , 2015-2016

Datum kola: 16.04.2016

2

V sestavě 17. kola nesmí chybět střelec hattricku nebo dokonce i brankář který skoroval v poslední minutě utkání . Hlasujte pro své oblíbené hráče !

Kamil Gruncl - Tento mladý brankář vystřelil v poslední minutě Chvatěrubům alespon bod když vyrovnával na 2:2.
Pavel Holina- zkušený obránce režíroval obranu Byšic, a i díky jeho výkonu Byšice neinkasovali.
Michal Zeman-
mladý obránce svým výkonem zaujal a jeho obrana inkasovala pouze jediný gol !
Vlastimil Doležal-
tento hráč ( věkem ještě dorostenec) odvedl dobrý výkon a právem si vysloužil být v sestavě kola.
Jan Vybíral-
ikdyž Liběchov inkasoval dva goly tak i přesto vybíral odvedl skvělý výkon a zabránil několika utoků Jeviněvse .
Jiří Šmajda-
krásnou brankou otevřel skore zápasu ale jeho Mlékojedy nakonec padly .
Kamil Kmeťo-
Dva goly tohoto mladého střelce stály za to ! a díky tomu se dostává do sestavy kola .
Josef Kupka -
Záložník, který dříve působil v dorosteneckém výběru FC Mělník skoroval a prispěl k výhře 4:1 !
Aleš Fidrant-
střelec Botafoga Mělník zaznamenal svojí branku v prvním poločase a uprovoval na 1:2 pro hosty .
František Kovář- střelec dvou branek Kralupského celku , i přes jeho vyloučení na konci utkání si zaslouží být v ststavě kola !
Vojtěch Slovák -
a nakonec to nejlepší ! střelec hattricku , který měl obrovský podíl na výhře Byšic 7:0 !

Hlasovat pro hráče můžete od 19.04.2016 00:33 do 20.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)