SESTAVA KOLA - 18.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 16.04.2016

0

Hlavnice vydřela výhru nad Skřipovem, když vše důležité se odehrálo v prvním dějství. Těškovice rozhodly o své výhře nad Melčí až ve druhé půli a vyšvihly se do čela tabulky. Brumovice o své výhře rozhodly rovněž až ve druhé půli třemi góly. V nedělním šlágru remizoval Vítkov s Březovou. Nové Sedlice nedaly žádnou šanci Dolním Životicím. Holasovice těsně vyhrály nad Kyjovicemi a připsaly si první jarní body.

Daniel Richter (Vítkov B) - V bráně podal tradičně spolehlivý výkon a vychytal šance Březové.

Kryštof Demel (Březová) - Ve šlágru kola se zaskvěl skvělým výkonem v obraně.

David Ochrana (Hlavnice) - Podal v obraně tradičně výborný výkon a pomohl svému mančaftu k výhře nad Skřipovem.

Juraj Kováč (Kyjovice) - Skvělý výkon kyjovického obránce v zápasu s Holasovicemi.

Maciej Nowak (Brumovice) - Vstřelil dvě branky do sítě Štítiny.

Libor Gelačák (Těškovice) - Autor dvou branek do sítě poslední Melče.

Jiří Dehner (Holasovice) - dirigoval hru svého týmu.

Michal Dehner (Holasovice)- držel zadní řady Holasovic a zlikvidoval mnoho soupeřových akcí.

David Liška (Hlavnice) - Dvěmi góly "porazil" Skřipov.

Dalibor Sochorek (Těškovice) -Tradičně skvělý výkon v útoku svého týmu, který podpořil jedním gólem.

Patrik Rychtar (Nové Sedlice) - Dvěmi zásahy do sítě Dolních Životic přispěl k výhře 4:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.04.2016 07:25 do 20.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)